Bravo Yjet që do të ishin të shkëlqyer në Ishullin e Dashurisë

Klea

Bravo Yjet që do të ishin të shkëlqyer në Ishullin e Dashurisë

Ishulli i Dashurisë është një nga ato seriale që i shikoni me sy hapur. Ka gjithçka të turbullt, të djersitur dhe të rrënuar nga treni, të gjitha duke u zhvilluar brenda kufijve të një vile luksoze. Ka edhe një duzinë pjesëmarrës të mrekullueshëm, të cilët, pasi përfshihen në gara të egra, shkojnë për të fjetur në një dhomë gjumi të përbashkët, me vetëm një shtrat për çdo dy garues. Ju djema, ky serial është përtej i papërshtatshëm, gjë që, për mua, e bën atë një ton argëtues për t'u parë.

Dua të them, asnjë nga këta skenarë të transmetuar nuk do të ndodhte kurrë këtu në botët tona shumë reale, shpesh të rëndomta, të veshura plotësisht. Unë vërtet e urrej atë për ne. Por, duke e bërë këtë serial edhe më të lezetshëm se ju, më të zgjuar se ju dhe më të bukur se ju, sapo u njoftua hosti i tij më i ri. Nuk është askush tjetër përveç Ariana Madix nga Vanderpump Rules.

Ariana padyshim që lulëzon pas Skandovalit. Tani, ajo po sjell bazën e fansave të saj në Hulu, ku ata ka të ngjarë të qëndrojnë, pasi ky serial është kaq marrëzi i varur. Thënë kjo, përveç pranisë së saj, ka edhe disa të tjera Bravo yje që mund të bëjnë edhe shtesa të shkëlqyera. Megjithatë, ata mund të mbërrijnë vetëm si banorë të ishullit, pasi vendi pritës është zënë qartë.

Ashley Darby

Ashley Darby është e mrekullueshme. Ajo gjithashtu di se si të lëvizë një linjë historie, duke buzëqeshur gjithnjë ndërsa nxit tenxheren në Real Housewives of Potomac. Pas ndarjes së saj nga Michael Darby, Ashley është lidhur me disa meshkuj Bravo, por asgjë nuk ka ngecur. Si një nga yjet më të njohur të rrjetit, ajo është një zgjedhje e qartë për këtë listë.

Nëse ajo do të shfaqej në Love Island, energjia e Ashley-t ka të ngjarë ta shihte atë duke kërcyer në të gjithë perimetrin e vilës. Mund ta shihja gjithashtu atë duke bërë TikTok me kostarët e saj, ndërkohë që nxirrte në mënyrë të çrregullt secilin, një nga një. Sidoqoftë, Ashley së fundmi zbuloi se po dilte me dikë, por nuk ka ende asnjë unazë në dorën e saj. Prandaj, koha e saj për të luajtur në Love Island është tani.

Karl Radke

Të gjithë e dimë se singulli i ri i Carl Radke. Ndarja e tij nga aktorja e tij në Summer House, Lindsay Hubbard nuk më tronditi. Megjithatë, unë jam ende i trishtuar për ta, sepse jam i ndjeshëm, ndaj, merreni me të. Tani që ai është kthyer në treg dhe gati për t'u përzier megjithatë, Carl do të jetë një kapje e shkëlqyer për zonjën e tij të ardhshme udhëheqëse.

Prandaj, ai mund (dhe ai duhet) të shkojë në Love Island gjatë thirrjes së tyre të radhës. Si një ishullor, Carl do të rrëmbehej me shpejtësi. Ai është argëtues dhe i niveluar, dhe gjithashtu është gati të qetësohet, me atë të duhurin që është. Prandaj, fuqia e tij e qëndrimit, për sa kohë që partneri i tij nuk thith, mund ta shohë atë të zgjasë deri në fund, ku ai do të rrëmbejë mjaftueshëm para për ta ndihmuar atë të vazhdojë me turneun e tij motivues të të folurit.

Brynn Whitfield

Nëse je gjallë, Brynn Whitfield ka të ngjarë të flirtojë me ty, por është e padëmshme, dhe në pjesën më të madhe, ajo është argëtuese. Ajo është gjithashtu e guximshme dhe nuk ka frikë nga konfrontimet. Prandaj, unë mund të shihja shumë burra që konkurronin për vëmendjen e Brynn-it si një ishullore, por gjithashtu mund ta shihja atë duke ndryshuar shpejt mendjen mbi partnerët e saj të zgjedhur, duke zemëruar burrat dhe gratë njësoj. Në përgjithësi, ky yll i Real Housewives of New York mund të sjellë energjinë e ngathët të personazhit kryesor me të cilin lulëzon Love Island.

Jason Cameron

Ashtu si Ashley, Jason Cameron ka qenë gjithashtu i lidhur me disa nga zonjat kryesore të Bravo, por mjerisht, ky yll i Winter House është ende beqar dhe gati për t'u bashkuar. Epo, disi. E shihni, ai ka qenë në një “situatë” të çuditshme me Gizelle Bryant nga RHOP. Megjithatë, në transmetim, Gizelle's vuri në dukje se ato nuk janë ekskluzive, gjë që e bën Jason lojën e drejtë si një ishullor potencial, nëse më pyet mua.

Në përgjithësi, Jason është i gdhendur dhe argëtues. Ai ka të ngjarë të lulëzojë në sfidat, duke thyer gjithashtu disa zemra gjatë rrugës. Ndoshta edhe vetë zemra e tij mund të vuajë, por të paktën mund të thoshte se u përpoq. Përveç kësaj, ndoshta, vetëm ndoshta, paraqitja e tij në Love Island mund ta shohë atë duke u kthyer në Gizelle, gati për të lidhur banditin me sy të gjelbër.

Duke folur martesore, ju perv.

Monica Garcia

Qëndroni me mua këtu, ju të gjithë. Televizioni i realitetit nuk është menduar të jetë i gjithi i kuq dhe ylber (dhe nëse e lexon këtë në zërin e Branch nga filmi Trolls, të lutem dije se të dua). Për të tërhequr shikuesit, drama duhet të bjerë, dhe nuk ka njeri më të mirë për këtë se Monica Garcia. E dëbuar së fundmi nga Real Housewives nga Salt Lake City, Monica e përqafoi plotësisht kaosin në serialin e saj dhe përgënjeshtroi historitë që pasuan pas saj. IYKYK.

Monika është gjithashtu beqare, dhe siç e dimë të gjithë tani, për të, askush nuk është i sigurt. Madje as «motra e burrit—burri i saj». Kuptohet, Monica mund ta marrë këpucën nga shikuesit shumë herët, por ajo do të sillte gjithsesi nxehtësinë në Love Island, nëse Hulu do ta merrte më pas.

Austen Kroll

Problemi i vetëm që mund të përballet Austen Kroll në Love Island është nevoja për monogami. E shihni, ky playboy Southern Charm ka qenë i lidhur me disa nga aktorët e tij, ndonjëherë edhe në të njëjtën kohë. Megjithatë, kjo është në rregull, pasi shet i çrregullt. Edhe pse ai mund të takohet me dikë tani, Austen nuk ka konfirmuar asgjë, kështu që unë po e quaj lojë të ndershme, tani për tani.

Gjithashtu, për çfarëdo arsye, gjatësia e Austen duket të jetë një pikë kryesore e shitjes me zonjat. Për shkak të kësaj, ai ka të ngjarë të gjejë disa partnerë të mundshëm. Megjithatë, për mua, e vetmja gjë që do ta bënte edhe më të mirë praninë e Austen në Love Island do të ishte nëse Madison LeCroy do të mbërrinte për disa lexime të herëpashershme dhe/ose shaka me ish-in e saj. Ajo dhe Ariana gjithashtu mund ta godasin, kështu që tani, ne me të vërtetë duhet të bëjmë këtë kryqëzim Bravo/Hulu.