Bravo yje që duhet të vallëzojnë me yjet

Klea

Bravo yje që duhet të vallëzojnë me yjet

Gjatë 32 sezoneve të fundit, disa Bravo yjet kanë dalë në pistën e kërcimit, me shpresën për të fituar trofeun Mirrorball. Përderisa disa yje e kanë bërë Bravon krenar, të tjerë nuk kanë munguar (më fal, Teresa Giudice). Tani që sezoni 32 është në të kaluarën, le të fantazojmë për yjet e tjerë të Bravo që duam t’i shohim në shfaqjen e dashur të konkurrencës, Dancing With the Stars.

James Kennedy (Rregullat e Vanderpump)

Ndërsa James Kennedy mund të mos ketë përvojë teknike kërcimi, ai me siguri di se si të argëtojë një turmë. Ylli i Vanderpump Rules ka bërë një rrugë të gjatë që nga tavolinat e autobusëve në restorantin SUR. James tani është një DJ i suksesshëm dhe një mjeshtër për të ngritur njerëzit në këmbë.

Ne nuk jemi të sigurt nëse James do të ishte i mirë në vallëzim, por mund ta shohim plotësisht atë duke debatuar me gjyqtarët për rezultatet e tij dhe duke filluar grindjet me shokët e tij konkurrentë, kjo është arsyeja pse ne e duam atë në shfaqje.

Kate Chastain (Poshtë kuvertës)

Ne e dimë nga koha e Kate Chastain në shfaqjen e Peacock The Traitors se ajo nuk është një adhuruese e punës fizike. Kate shpesh ankohej se sa rraskapitëse ishin sfidat, gjë që na bën të pyesim veten se si do ta përballonte sfidën e DWTS. Megjithatë, kjo nuk do të thotë që ajo nuk duhet ta provojë.

Tashmë mund ta shohim Kate duke i lutur profesionistit të saj për pushime në prova. Ajo sjell gjithmonë humor në çdo shfaqje në të cilën është, dhe ne do të donim të dëgjonim komentin e saj teksa merret me botën e vallëzimit të sallës së ballit.

Kyle Richards (Shtëpiake e vërtetë e Beverly Hills)

Ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Kyle Richards, njihet për ndarjen pas disa koktejeve, kështu që mendojmë se ajo do ta vriste në Dancing With the Stars. Ajo është punëtore, fleksibël dhe ka një sfond teatrale, duke e bërë atë një përshtatje të natyrshme për shfaqjen Disney Plus. Gjithashtu, do të ishte ikonë nëse ajo do të ishte në sezonin pas ish-it të saj, Mauricio Umansky.

Scheana Shay (Rregullat e Vanderpump)

Edhe pse ajo nuk fitoi, Ariana Madix e Scheana Shay-it BFF e vrau atë në sezonin 32 të DWTS. Paraqitja e Arianës në shfaqje na bën të pyesim veten se si do të bënte Scheana në pistën e kërcimit. Prezantuesja e podcast-it ka përvojë në performancë dhe madje provoi dorën e saj në një karrierë pop në sezonet e hershme të VPR. Ne mendojmë se Scheana ka potencialin për të shkuar shumë larg në DWTS dhe për ta bërë Arianën krenare.

Candiace Dillard Bassett (Shtëpiake e vërtetë e Potomac)

Ylli i Real Housewives of Potomac, Candiace Dillard Bassett e ka forcuar veten si një yll R&B me publikimin e albumit të saj të parë solo, Deep Space. Ne e kemi parë Candiace duke kërcyer në videoklipet e saj muzikore, kështu që është e qartë, ajo nuk është plotësisht e huaj për botën e kërcimit. Pyesim veten se si do të kalonte këngëtarja në Dancing With the Stars. Ajo madje mund të kërcente me këngët e saj!

Luann de Lesseps (Shtëpiake e vërtetë e Nju Jorkut)

Ish-ylli i Real Housewives of New York, Luann de Lesseps, ka folur hapur për dëshirën e saj për të konkurruar në DWTS.

“Gjithmonë kam dashur të bëj Dancing with the Stars”, tha ajo për People në nëntor 2020. Këngëtarja e “Cabaret” tha për median se e shikon shfaqjen me nënën e saj. “Ne na pëlqen të flasim për të,” tha ajo. “Është puna jonë. Unë mendoj se shumë njerëz lidhen me amvisat, por ne lidhemi me Dancing with the Stars.”

Do të donim ta shihnim Lu në DWTS. Mund ta shohim plotësisht duke flirtuar me profesionistët e saj dhe ndoshta edhe me gjyqtarët.

Tom Sandoval (Rregullat e Vanderpump)

Tom Sandoval nuk është saktësisht i dashuri i Amerikës për momentin, por ne ende do të donim ta shihnim atë duke kërcyer në DWTS. Ne kemi parë disa klipe të Sandoval duke kërcyer gjatë turneut me grupin e tij kopertinë, Tom Sandoval and the Most Extras, dhe, mirë…ai mund të përdorte një ose dy klasë kërcimi. Ndoshta një profesionist i DWTS mund ta ndihmojë Tomin të rregullojë aftësitë e tij.