Bravo Stars Ne jemi mirënjohës

Klea

Bravo Stars Ne jemi mirënjohës

Me Ditën e Falënderimeve që po qarkullon, ka shumë për të qenë mirënjohës – Parada e Ditës së Falënderimeve të Macy, shitjet e së Premtes së Zezë dhe, natyrisht, hiti i këtij viti Bravolebrities. Çfarë viti i trishtuar do të ishte nëse nuk do të kishim Bravo. Nuk do të kishte Skandoval. Asnjë bandit me sy të gjelbër. Jo “Çfarë nuk shkon me qepjen time?” Me mëshirë, perënditë e televizionit na kanë ndriçuar dhe na kanë dhënë disa momente klasike dhe yje të mrekullueshëm Bravo në 2023, dhe çdo fans duhet të falënderojë yjet e tyre me fat.

Lisa Barlow

Jo vetëm që ajo na ka dhënë një interpretim të shkëlqyeshëm të Away in the Manger, por Lisa Barlow e bëri mirë të shijonte Wendy’s, Diet Coke dhe Taco Bell. Më pëlqen që ajo nuk shkon askund pa një skuadër glam, dhe pse duhet? Ajo është një kurvë e pasur.

Lisa është ajo përzierje e përsosur e me këmbë në tokë, por disi plotësisht e mashtruar kur bëhet fjalë për jetën e përditshme. Jam shumë mirënjohës që e kam Lizën në ekranin tim një herë në javë, dhe nëse Babadimri mendon se jam i denjë, nuk do të më shqetësonte të isha edhe më e mira e saj! Dreqin, do të zhytesha në banjën publike për ta ndihmuar të gjente unazën e saj.

Sutton Stracke

Gjëja më e mirë për Sutton Stracke është se ajo do të bëjë gjithmonë pyetje të vështira dhe kurrë nuk do të jetë mjaft e lumtur me përgjigjet që merr. Pjeshkë e Gjeorgjisë është një e çuditshme totale, por kjo është ajo që e bën atë kaq tërheqëse në Real Housewives të Beverly Hills.

Sutton është pa mundim i sinqertë dhe me humor edhe në mes të shkrirjes së saj Magic Mike. Ajo është rrëmuja e nxehtë që kurrë nuk e dija se kisha nevojë në televizorin tim, dhe unë po jetoj për të.

Alex Propson

Aleks, Aleks, Aleks. Ndërsa e shtyp këtë, fytyra ime qëndron në pëllëmbët e mia, sepse kush e dinte se një jaht i qetë mund të më bënte të dridhesha kaq keq? Ai është një terror absolut në Winter House. Duke goditur çdo grua me puls dhe duke flirtuar vazhdimisht. Ju mund të vendosni një manekin para tij, dhe nëse ai do të ishte mjaft i ngathët, ai përsëri do të përpiqej ta godiste atë me të.

Alex Propson është gjithçka që nuk e dija se më mungonte, por nuk mund të mos mendoj se mund ta ndryshoj atë. Unë jam mirënjohës që nuk duhet të bëj përpjekje për ta ndryshuar atë, sepse do të ishte e kotë. Por një vajzë ende mund të ëndërrojë.

Amrit Kapai

Karma familjare është padyshim një nga shfaqjet më të mira që Bravo ka krijuar. Më pëlqeu vështrimi në kulturën indiane. Më pëlqeu marrëdhëniet e brezave. Dhe më pëlqeu sesi Amrit Kapai ndau me guxim historinë e tij të dashurisë me botën.

Amrit dhe Nicholas Kouchoukos me të vërtetë duhej të kapërcenin disa pengesa për të bërë dasmën e ëndrrave të tyre, por gjithçka ia vlente. Unë në fakt qava për historinë e Amrit dhe jam shumë mirënjohës që kamerat Bravo ishin aty për të kapur një përrallë kaq të ngrohtë.

Scheana Shay

Në librin tim, Scheana Shay do të jetë gjithmonë aq e mirë sa Gold, veçanërisht nëse ajo del me një tjetër këngë diss. Nëna e një fëmije u dha fansave një vit të mirë falë një beteje fizike të supozuar me Rachel Leviss, mohimit të Tom Sandoval dhe më pas lirimit të saj të Apples. M’u desh pak kohë që të isha fanse e Scheana-s, por dreqin, ajo më ka fituar, veçanërisht me tekste si,

“MOLLAT

Si ju pëlqejnë ato?

Të pashë në internet

Ju një rrëmujë e nxehtë

Psiko narcisiste

Ju prerë si lipo

Shih drejt teje me sy mbyllur

Nga një Ferrari në një Jetta.”

…Më hidh një mollë, Scheana!

Pa këta yje Bravo një në një milion, do të kishte qenë një vit sfidues. Fatmirësisht, ky grup anëtarësh të kastit dinin saktësisht se si të përfitonin sa më shumë nga fama e tyre në ekranin e vogël, duke i lënë fansat të donin vetëm më shumë. Kështu, ndërsa ulem për gjelin tim dhe për të mbushur vaktin tim, do t’i falënderoj bravolebritetet që më kanë bërë vitin, sepse pa to, do të kisha ngecur duke parë CNN.