Lisa Rinna

Klea

Bravo SHADES Lisa Rinna në premierën e sezonit 13 të “RHOBH”.

Bravo SHADES Lisa Rinna në premierën e sezonit 13 të “RHOBH”.

Lisa Rinna mund të mos jetë në sezonin 13 të Amvisat e vërteta të Beverly Hillspor producentët nuk humbën rastin për t’i hedhur hije ish-yllit të realitetit në episodin premierë.

Xhirimet RHOBH

Bravo ndërpreu marrëdhëniet me Amvise të vërteta të Beverly Hills shap, Lisa Rinnapas një sezoni të trazuar të 12-të, por fansat kanë muaj që pyesin se kush e bëri thirrjen.

Lisa Rinna

Një vrojtim i ri që ngacmon të ardhmen RHOBH sezoni zbulon një pjesë të historisë pas ndryshimit të kastit. Bravo ndau një klip të mërkurën që dukej se e konfirmonte këtë Rinna mori vendimin fillestar për të lënë shfaqjen, por gjithçka është tym dhe pasqyra.

Lisa Rinna

Klipi tregon Erika Jayne shihet duke arritur në një vendstrehim të organizuar nga bashkë-yll, Doris Kemsley, afër fundit të vështrimit të fshehtë. Erika me nervozizëm i afrohet e vetme vendit të ngjarjes, ndërsa ajo thotë: “Pra, unë po hyj si një burrë në ishullin tim. Shoqja ime është zhdukur”, duke iu referuar shokut dhe aleatit të saj të gjatë, Lisa Rinna.

Erika Jayne

Lisa Rinna-s Email-i i pretenduar i dorëheqjes, i cili i drejtohet kompanisë mëmë të Bravo, NBCUniversal, dhe i datës 10 shtator 2022, shfaqet në ekran.

Në email thuhet: “Unë nuk do të rinovoj kontratën time dhe nuk do të kthehem në RHOBH. Faleminderit shume per 8 vite!!!! Gjithe te mirat, Lisa.

Erika Jayne

Pas lajmeve të Lisa Rinna-s dalja u prish, shumë fansa teorizuan se ajo ishte pushuar nga puna pas grindjes së saj të ashpër me të Kathy Hilton. Sidoqoftë, fansat mund ta mbajnë mend këtë Andy Cohen zbuloi se ndërsa Rinna dha dorëheqjen pas xhirimeve të ribashkimit të Sezonit 12, ajo “u pendua menjëherë”, për vendimin e saj dhe e tërhoqi dorëheqjen.

Lisa Rinna

Cohen shënoi në librin e tij, “The Daddy Diaries: The Year I Grew Up”, që rrjeti përfundimisht vendosi që Rinna “duhet të shkojë në pauzë” dhe “të kthehet”, në të ardhmen.

Andy Cohen

Në maj, në vijim e Cohen botimi i librit, e Rinës foli përfaqësuesi, duke u sqaruar se nëna e dy fëmijëve “nuk ishte në pauzë”.

“Kurrë nuk është diskutuar me askënd për atë koncept.” e Rinës tha përfaqësuesi për Hollywood Life. “Kontrata e saj përfundoi dhe palët ranë dakord reciprokisht që të mos angazhohen për një të re. Ajo ndjeu se koha e saj në shfaqje kishte përfunduar dhe ishte më se e lumtur për të vazhduar më tej. Dhe ajo ende nuk është penduar për këtë.”

Amir Yass

Rinna bëri paraqitje gjatë sezonit 4 dhe nënshkroi si anëtare e kastit me kohë të plotë për Sezonin 5, në 2014. Ajo u largua pas përfundimit të Sezonit 12.

Lisa Rinna

Në janar, 60-vjeçarja njoftoi se do të largohej nga seriali Bravo pasi të shfaqej për nëntë sezone.

“Kjo është puna më e gjatë që kam mbajtur në karrierën time 35-vjeçare dhe u jam mirënjohës të gjithëve në Bravo dhe të gjithë atyre që janë përfshirë në serial.” Rinna tha përmes një deklarate. “Ka qenë një garë argëtuese tetëvjeçare dhe jam i emocionuar për atë që do të vijë!”

Rrjeti deklaroi në atë kohë se vendimi për t’u ndarë ishte “i ndërsjellë”, por shumë fansa besuan se veprimet e çrregullta të aktores, si në shfaqje ashtu edhe në rrjetet sociale, çuan në vdekjen e saj.

Amvisat e vërteta të Beverly Hills Sezoni 13 jep premierë më 25 tetor, në orën 20:00 ET, në Bravo.