Ramona Singer

Klea

Bravo Rikthen këngëtarin e Alum Ramona ‘RHONY’ pas skandalit të N-Word

Bravo Rikthen këngëtarin e Alum Ramona ‘RHONY’ pas skandalit të N-Word

Ramona Singer iu bashkua ish-it të saj Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut shokët e aktorëve në një festë që festonte premierën e Udhëtimi Real Housewives Ultimate Girls: RHONY Legacy, të martën.

Ramona Singer

Ramona, 67, ribashkuar me bashkë-yjet, Luann de Lesseps, 58, Sonja Morgan, 60, Dorinda Medley59, Kelly Bensimon55, dhe Kristen Taekman46, vetëm disa javë pasi ajo u shkëput nga formacioni BravoCon mes akuzave për sjellje raciste që supozohet se kanë ndodhur gjatë prodhimit të sezonit 13.

Ramona Singer

Ramona postoi një foto të shkrepur në ngjarje në Instagram Story më 12 dhjetor. Veteranja e Bravo kishte veshur një fustan blu mëndafshi dhe taka të kuqe teksa pozonte përkrah Dorinda Medley dhe një tortë me temë Big Apple. Dorinda tundi një fustan të zi dhe taka të argjendta teksa kasti ikonë shënoi rikthimin e tyre në reality TV.

Ramona Singer

Zonjat u mblodhën rreth tortës në një tjetër foto, siç u nda në llogarinë e fansave në Instagram “Komente nga Bravo”. Në mbishkrimin e postimit ishte: “Vajzat janë kthyer në St. Barths këtë të enjte në Peacock”.

Ramona Singer

Një tjetër foto festive u shfaq Ramona, Dorinda dhe Sonjae cila kishte veshur një fustan argjendi me një supe dhe taka të zeza.

te Ramona paraqitja e planifikuar në BravoCon u anulua pasi ajo u përpoq të hiqte dorë nga përdorimi i fjalës N, një incident i raportuar për herë të parë në një nëntor Ekspozimi i Vanity Fair. Ish-ylli i Bravo u përpoq të shpjegonte veten përmes një mesazhi me tekst në Page Six, duke shkruar: “Dhe fjala që përdora ishte “NWord Not ng”.

Ramona Singer

Luann de Lesseps bashkë-yll i shkelmuar, Eboni K. Williams“Housewife” e parë e zezë RHONY, jashtë shtëpisë së saj gjatë një mbledhjeje të aktorëve të paraqitur gjatë sezonit 13.

Këngëtarja supozohet se reagoi ndaj dramës duke thënë – “Kjo është arsyeja pse ne nuk duhet të kemi njerëz me ngjyrë në shfaqje.” Ajo e mohoi akuzën në atë kohë, duke i thënë Page Six se deklarata ishte një “gënjeshtër e tmerrshme”.

“Është shumë zhgënjyese që edhe pasi emri im u pastrua, njerëzit ende duan të më shpifin,” tha ajo.

te Ramona Vërejtja e supozuar u rishikua në artikullin e Vanity Fair, por magazina deklaroi se ajo supozohet se shtoi – “Kjo do të shkatërrojë shfaqjen tonë”.

Ramona e hodhi poshtë pretendimin për herë të dytë, duke komentuar—“Në fakt, unë mbështeta shtimin e anëtarëve të ndryshëm të kastit shumë më parë [sic] Eboni u shtua.”

Eboni K. Williams

Bravo shkarkoi të gjithë kastin, i cili përfshinte Ramona, Eboni, Luann, Sonja dhe Leah McSweeney, dhe anuloi ribashkimin e sezonit 13 mes polemikave dhe vlerësimeve të rrëzuara. Ramona vazhdoi të luajë në dy sezone të spinoff-it të Peacock, në dukje duke ruajtur një marrëdhënie pozitive me rrjetin.

Amvise Reale të Nju Jorkut

Luann, Sonja, Dorinda, Kelly, dhe Kristen të gjithë u shfaqën në BravoCon për të promovuar sezonin e ri të RHUGT, pa Ramona në përzierje.

Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY fillon transmetimi të enjten, 14 dhjetor në Peacock.