Bravo publikon aktorët e Sezonit 14 të Real Housewives të Beverly Hills

Klea

Bravo publikon aktorët e Sezonit 14 të Real Housewives të Beverly Hills

Tifozët e dinin se Amvise të vërteta të Beverly Hills ishte duke u rinovuar për sezonin 14. Crystal Kung Minkoff u pushua nga puna pas tre sezonesh, ashtu si edhe amvisa e vetme Annemarie Wiley. Obsesioni i Annemarie me ezofagun e Sutton Stracke ishte ndoshta rënia e saj. Por Crystal pati një sezon të mrekullueshëm, duke u përballur me Annemarie dhe më në fund gjeti zërin e saj.

Ndërkohë, amvisa e OG Kyle Richards po mendonte nëse do të kthehej për sezonin 14. Ajo nuk ndau shumë detaje të ndarjes nga bashkëshorti i saj Mauricio Umansky, gjë që zemëroi disa shikues. Por në fund Kyle konfirmoi se ishte duke filmuar. Dhe shikuesit pyesnin veten nëse Dorit Kemsley do ta mbante vërtet diamantin e saj mes ndarjes nga bashkëshorti i saj PK Kemsley. Plus, aktorja më e mirë e Sutton-it, e nominuar për Oscar Jennifer Tillyi është dhënë një përmirësim.

Kasti i Sezonit 14 të RHOBH është vendosur

Bravo ndau listën e aktorëve për sezonin 14. Erika Jayne, Garcelle Beauvais, Kyle, Sutton dhe Dorit po kthehen të gjithë. Kastit i bashkohet rishtarja Bozoma “Boz” Saint John. Sipas People, Bozoma është një ekzekutiv marketingu, host i podcast-it dhe autor. Bozoma është nënë e dy fëmijëve. Në vitin 2013 ndërroi jetë bashkëshorti i saj, Peter Saint John. Ajo ka mbajtur një rol udhëheqës me shumë marka të njohura si Netflix, Apple Music dhe PepsiCo.

Dhe dy yje që shfaqeshin shpesh në RHOBH kanë rrëmbyer role si miq. Ne do të shohim më shumë shoqen e Sutton, Jennifer, në rolin e saj të ri zyrtar.

Vetë Hunky Dory, Kathy Hilton, do të shfaqet gjithashtu si mikeshë. Kjo plotëson kërkesën e Kyle për të pasur të paktën një nga motrat e saj në shfaqje me të. Kathy u shfaq si shoqe në sezonet 11 dhe 12, së bashku me fansin e saj të kutisë.

Shpresojmë se sezoni 14 i RHOBH do të shfaqë disa dramë, duke përfshirë çështjet martesore me të cilat po përballen Dorit dhe Kyle. Fansat u mërzitën kur Kyle nuk derdhi asnjë çaj për mosmarrëveshjet e saj martesore në emision. Gishtërinjtë e kryqëzuar që ky kast do të sjellë një dramë autentike me një rrymë humori.

The Real Housewives of Beverly Hills po transmetohet në Peacock.