Braunwyn Windham-Burke ka plane për shfaqje realiteti 'Familje moderne'

Klea

Braunwyn Windham-Burke ka plane për shfaqje realiteti ‘Familje moderne’

Ndoshta nuk e kemi parë të fundit Braunwyn Windham-Burke pas te gjithave. Ish-ylli i Real Housewives of Orange County sapo ka zbuluar se po planifikon një rikthim në realitet televiziv. Por, fatmirësisht, ajo nuk do të mbajë një portokall në RHOC. Në vend të kësaj, ajo dëshiron të sjellë Modern Family në botën e realitetit televiziv. Në një intervistë për Showbiz Cheat Sheet, nëna e shtatë fëmijëve ndau planet e saj.

Vazhdoni me Windham-Burkes?

Kohët e fundit Braunwyn paketoi fëmijët dhe u zhvendos në zonën e Nashville, Tennessee me partneren e saj të re, Jennifer Spinner. Ajo dhe Jennifer bënë një udhëtim në të gjithë vendin, me shpresën për të gjetur një vend që i përshtatet nevojave të familjes së tyre. Braunwyn tha për median se ata zbarkuan në periferi të Nashville për shkak të kulturës së pasur, kostos më të ulët të jetesës në krahasim me Kaliforninë dhe afërsisë me industrinë e argëtimit.

“Unë doja të kisha pak kulturë, pak muzikë dhe një argëtim në qendër të qytetit,” shpjegoi Braunwyn. “Dhe unë e dua industrinë e argëtimit këtu, skenën e muzikës country. Kështu që ishte e rëndësishme edhe për mua. Më duhej një qytet që të ketë një kompani produksioni për të punuar në një shfaqje të re tani. Kështu që doja të isha pranë kompanive të prodhimit, gjëra të tilla. Shkolla të mira publike.”

Braunwyn zbuloi se ajo dhe Jennifer janë tashmë në procesin e krijimit të një reality show krejt të ri që do të shfaqte jetën e tyre në Tennesee, duke jetuar si një çift queer dhe duke rritur të gjithë ata fëmijë.

“Ne jemi duke punuar me një kompani produksioni Matador Productions për të bërë një shfaqje që në thelb është se si është të jesh një çift queer duke rritur një familje. Të jetosh me Sean [Burke]”, ndau Braunwyn. “Vajza ime e madhe sapo u shpërngul këtu dje me të fejuarin e saj. Është dinamika qesharake familjare e të gjithë neve që jetojmë nën një çati.”

Megjithatë, mos u përpiqni të vendosni DVR-në tuaj për shfaqjen ende. E gjithë kjo është në fazën e zbulimit. Atyre do t’u duhet ende ta transmetojnë shfaqjen në rrjete dhe të shpresojnë që njerëzit ta shikojnë atë.

Edhe pse projekti është ende në fillimet e tij, Braunwyn është i bindur se do të shohë dritën e ditës. Ajo gjithashtu mendon se shfaqja do të shërbente si një dritë drite për komunitetin LGBTQ në një kohë kur është shumë e nevojshme.

Braunwyn shpjegoi, “Por atëherë ju keni gjërat vërtet reale, që është sulmi i fundit ndaj drag queens.” Ajo vazhdoi, “Shumë njerëz të mirë të arsimuar nuk i kuptuan nuancat e kësaj. Ne i kemi bërë këto turne dëgjimi në Jug kur erdhëm këtu me ide të paramenduara, por duke takuar njerëz një nga një.”

Ne do t’i mbajmë sytë hapur për rikthimin e madh të Braunwyn në TV realitet. Ndërkohë, emisioni i saj i mëparshëm, Real Housewives of Orange County, po transmeton Sezonin 17 të Mërkurave në 8/7c në Bravo.