Brandi Glanville

Klea

Brandi Glanville shpërthen Bravo për shkarkimin e Kenya Moore, pretendon se ajo ishte e vendosur!

Brandi Glanville shpërthen Bravo për shkarkimin e Kenya Moore, pretendon se ajo ishte e vendosur!

Brandi Glanville ka ardhur në Kenia Moore’s mbrojtje në vijim Bravo’s vendimi për shkarkimin e Amvise të vërteta të Atlantës ylli mes polemikave rreth fotove eksplicite të shpërndara të një shoku të filmit.

Brandi Glanville

“Gratë luftojnë fizikisht në (‘Amvise të vërteta të Nju Xhersit‘) dhe kjo duket se është në rregull me prodhuesit. Ku është HR tani?” Glanville postoi në Twitter të mërkurën, duke theksuar atë që ajo e sheh si një standard të dyfishtë Bravo’s trajtimi i sjelljes në ekran.

e Brandit deklarata është e rreme sepse Bravo pezulluar Danielle Cabral dhe Jennifer Aydin pasi kanë pasur një përleshje shpërthyese.

Brandi Glanville

“Gjithashtu jam shumë i sigurt se prodhuesit kanë shtyrë Kenia për të shfaqur atë video. Ata e dinë se çfarë do të ndodhë përpara se të ndodhë.” Glanville shtoi, duke sugjeruar një ndikim nga prapaskenat në momentet dramatike të shfaqjes.

Ylli 51-vjeçar i realitetit tërhoqi vëmendjen edhe për incidentet e kaluara brenda rrjetit, duke pretenduar Bravo ishte i vetëdijshëm për “abuzimin fizik” të përjetuar nga Taylor Armstrong nga ish-bashkëshorti i saj i ndjerë, Russell Armstrong, teksa po ndodhte.

Kenia Moore

“Krijoni zuzarin, mundësoni zuzarin, lavdëroni të horrin, më pas ndëshkoni zuzarin, sepse është… horr.” Brandi postoi në Twitter, duke pyetur Bravo’s rol në formësimin e rrëfimeve në shfaqjet e tij.

Glanville’s vërejtjet vijnë në vazhdën e Bravo’s vendim për të mos rinovuar Moore53, për sezonin e ardhshëm të Amvise të vërteta të Atlantës pasi u shfaqën akuzat se ajo ndau foto eksplicite të të porsaardhurit Brittany Eady.

Kenia Moore

e Brandit mbështetjen e e Kenias veprimet e diskutueshme shkaktuan mosmarrëveshje mes shumë fansave. Një person shkroi, “Brandi ka nevojë për një kontroll të realitetit. Duke mbrojtur e Kenias sjellje e egër? Bravo bëri thirrjen e duhur duke e lënë të shkojë!”

Një tjetër ndau, “Brandi duhet të fokusohet në polemikat e saj në vend që të mbrojë Kenian. Bravo bëri një lëvizje të zgjuar duke e lënë të ikte.”

Kenia Moore

Megjithatë, një i brendshëm tha më parë Faqja e gjashtë që prodhimi nuk e nxiste Kenia për të publikuar fotot në fjalë.

Moorenga ana e saj, shprehu mirënjohjen për largimin nga ai që ajo e quajti një mjedis “toksik”. Bravo.

Kenia Moore

Ajo postoi në krahas fotove të saj dhe vajzës së saj, Bruklin5, gjatë një pushimi, duke theksuar dëshirën e saj për një mjedis pozitiv dhe të mbrojtur.

Ndërkohë, Brandi vetë është përfshirë në polemika me Bravoduke akuzuar ekzekutivin e rrjetit Andy Cohen për ngacmim seksual në fillim të këtij viti në një letër nga avokatët e saj drejtuar NBC, Shed Media, dhe Warner Bros.

Brandi Glanville

Glanville i supozuar Cohen bëri vërejtje të papërshtatshme gjatë një videotelefonate.

Andi iu përgjigj akuzave, duke sqaruar se komentet ishin menduar si shaka.

Brandi Glanville

Gjatë gjithë kohës së tyre në sytë e publikut, Brandi dhe Moore kanë pasur një marrëdhënie të diskutueshme, e karakterizuar nga përplasje si brenda dhe jashtë kamerës.

Historia e tyre daton që nga shfaqja e tyre së bashku në “Nxënës i famshëm” në vitin 2014, ku raportohet se tensionet ishin të larta.

Kenia Moore

Grindja e tyre ka përfshirë shkëmbime publike ofendimesh, me Glanville duke pretenduar se Kenia e ka vënë në shënjestër me komente përçmuese për jetën e saj personale.

Amvise të vërteta të Atlantës Sezoni i 16-të është aktualisht në xhirime.