Brandi Glanville

Klea

Brandi Glanville krediton vetëm fansat për shpëtimin e jetës së saj pasi u akuzua për sulm seksual

Brandi Glanville krediton vetëm fansat për shpëtimin e jetës së saj pasi u akuzua për sulm seksual

Brandi Glanville po i atribuon OnlyFans për shpëtimin e jetës së saj, pasi ajo u kritikua me akuza për ngacmim seksual nga Caroline Manzo.

“U bashkua me OnlyFans në korrik [2023] “Sepse nuk pata të ardhura nga të gjithë gjashtë muajt dhe kjo më shpëtoi jetën”, tha “Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” alum ndau në episodin e të mërkurës të podcast-it të saj, “Brandi Glanville pa filtrim”.

Brandi Glanville

“Mendova se isha si e dëshpëruar”, tha ajo për platformën e rrezikshme për të rriturit.

Nëna e dy fëmijëve shtoi: “dhe më pas kur e hipa, thashë: “Po e ndiej vërtet qenien time seksuale në moshën 51-vjeçare”.

Muajin e kaluar, Manzo ngriti një padi kundër Bravo, Peacock dhe kompanisë së prodhimit, Shed Media, pasi akuzoi Glanville të sulmit seksual gjatë xhirimeve të sezonit të katërt të “Amvise të vërteta: Udhëtimi i fundit për vajzat” në Marok.

Brandi Glanville

Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit alum po padit rrjetin, prodhimin dhe drejtuesit e shfaqjeve, në vend të Glanvillepasi dyshohet se e ka shtyrë bashkëshortin e saj për të prodhuar “përmbajtje seksualisht fyese dhe ngacmuese”.

Dokumentet e gjykatës e zbuluan këtë Karolina pretendoi se Brandi e puthi pa pëlqimin e saj, “më pas vazhdoi të hipte Manzo në divan duke mbajtur Manzo poshtë me trupin e saj, të shtrënguar me forcë e Manzos faqet bashkohen dhe futi gjuhën e saj brenda e Manzos gojën, ndërsa e përkulni atë.” Ajo gjithashtu pretendoi se Glanville “e detyroi vaginën e saj” në shpinë gjatë një takimi tjetër.

Brandi Glanville

62-vjeçarja pretendoi se incidentet shkaktuan “kujtime të fjetura dhe të tmerrshme” të abuzimit seksual që ajo përjetoi si një fëmijë 7-vjeçar.

Brandi Glanville

Glanville, i cili në mënyrë të përsëritur ka mohuar të gjitha shkeljet, e ka përshkruar përjetimin e detyrimit mendor, fizik dhe financiar si pasojë e dramës ligjore. Ish-ylli i Bravo kohët e fundit pohoi se fytyra e saj e shpërfytyruar ishte për shkak të angioedemës së lidhur me stresin, gjë që bëri që ajo të kufizonte postimet e saj në foto dhe video të këmbëve të saj në platformën e bazuar në abonim.

“Unë kam këmbët më të shëmtuara!” ylli kontrovers i realitetit u tha dëgjuesve të saj. “Të miat kanë unaza dhe nuk janë të mira, dhe morëm ca para nga këmbët e mia. Po bëja guacamole me këmbët e mia.”

Brandi Glanville

Ajo shpjegoi se “mund të bënte vetëm fotografi të këmbëve”, sepse “fytyra e saj ishte e fryrë”.

Manzo, e cila u largua herët nga Maroku, pohoi se ajo ishte filmuar gjatë udhëtimit të saj në aeroport, me shpresën për të “mbledhur më shumë ‘dramë’ për të rritur vlerësimet e tyre”.

Brandi Glanville

Padia e saj pretendonte – “Të pandehurit, duke përfshirë Bravo, përdorin rregullisht filmin e Real Housewives me alkool, i bëjnë ata të dehen rëndë dhe më pas i drejtojnë, inkurajojnë dhe/ose i lejojnë ata të ngacmojnë seksualisht anëtarët e tjerë të kastit sepse kjo është e mirë për vlerësimet.”

Brandi Glanville

ne mars, Glanville pretendoi se edhe ajo edhe Manzo ishin “shumë të dehur” në momentin e incidentit dhe pretenduan se ajo ishte “përgatitur” për të krijuar një histori të RHUGT.

“Gjatë xhirimeve, Brandi ndoqi atë që producentët i kërkuan asaj dhe nuk pati asnjë sulm seksual.” Glanville’s Përfaqësuesi i tha Page Six.

“Ajo është e pafajshme për këto akuza absurde që kanë rënduar mbi shëndetin e saj mendor dhe fizik për shumë kohë pa asnjë fjalë mbështetje nga Peacock, Shed. [Media] ose Bravo.”

Glanville dhe bashkë-yjet, Camille Grammerdhe Parqet Fedratë gjithë i kanë bërë thirrje rrjetit për të transmetuar sezonin, në mënyrë që fansat të vendosin vetë.