Brandi Glanville

Klea

Brandi Glanville i indinjuar nga Bravo për mirëpritjen e këngëtares Ramona teksa anuloi Alumin ‘RHOBH’

Brandi Glanville i indinjuar nga Bravo për mirëpritjen e këngëtares Ramona teksa anuloi Alumin ‘RHOBH’

Ramona Singer mori pjesë në premierën e së martës së “Udhëtimi i vajzave të fundit të shtëpiakeve të vërteta: Trashëgimia e RHONY” dhe Brandi Glanville kishte shumë për të thënë për të.

Ramona Singer

Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut Alum bëri bujë në event vetëm disa javë pasi u shkëput nga formacioni BravoCon për përdorimin e një fyerjeje të pjesshme racore.

Brandi argumentoi se asaj duhet t’i jepet i njëjti hir dhe të lejohet të marrë pjesë në premierën e Sezonit 5 të RHUGT, pavarësisht polemikave rreth ndërveprimit të saj me Caroline Manzo.

Brandi Glanville

Brandi shkoi në Instagram Story për të shkruar mbi një pamje të ekranit Ramona duke pozuar për foto përkrah aktorit të “Trashëgimisë” – “Oh mirë! Pra, kjo do të thotë që unë do të marr një ftesë për festën tonë premierë! mezi pres!! @pallua @bravotv.”

Brandi shtypi pikën e saj kur ajo ripostoi një fotografi të palëvizshme Sonja Morgan duke pyetur Kristen Taekman – “A je po aq i eksituar sa unë?”

Brandi Glanville

“Shtëpiake të vërteta të Beverly Hills” alum e ka mbishkrimin e postimit – “Vetëm thuaj..”

Brandi, 51, dhe “Shtëpiake të vërteta të Nju Xhersit” alum filmoi sezonin e tyre të “Girls Trip” përpara kastit të RHONY, por Peacock e pengoi transmetimin e këtij të fundit ndërsa ata trajtuan pasojat që pasuan Brandi gjoja prekëse Karolina në mënyrë të papërshtatshme në set.

Caroline Manzo

Peacock madje po konsideron të heqë me sëpatë sezonin 5 plotësisht për incidentin e supozuar.

Një burim i tha Page Six muajin e kaluar – “Udhëtimi i fundit i vajzave” në Maroku ndoshta nuk do të transmetohet kurrë.”

Brandi mohoi të gjitha akuzat për keqbërje dhe madje pretendoi se ajo ishte “e vendosur” për të krijuar një histori të RHUGT.

Brandi Glanville

Ramona, 67, ribashkuar me bashkë-yjet, Luann de Lesseps, 58, Sonja Morgan, 60, Dorinda Medley59, Kelly Bensimon55, dhe Kristen Taekman46 vjeç të martën mbrëma, pavarësisht se u nis nga BravoCon për shkak të dërgimit të mesazheve në një reporter të Page Six një version të fjalës N.

Ramona Singer

Ramona me sa duket ka kaluar nga drama teksa ka postuar një seri fotosh festive të shkrepura në premierë.

Në fund të janarit, burimet i thanë People se kasti i RHUGT po xhirohej në Marrakech, Marok, kur Brandi kaloi një vijë me Caroline Manzo, 61, gjatë një feste. Nëna kontroverse e dy fëmijëve thuhet se e ka puthur disa herë partnerin e saj pa pëlqimin e saj gjatë filmit.

“Ishte e padëshiruar,” i tha gazetës një hajdut. “Dhe e Caroline shqetësimi për këtë çështje nuk dukej të ndalonte Brandi. Gjërat u përshkallëzuan dhe kufijtë fizikë dyshohet se u kaluan Caroline Manzo ndjeheshin serioze dhe të pakëndshme.”

Brandi Glanville

ne mars, Brandi pohoi se edhe ajo edhe Karolina ishin “shumë të dehur” në momentin e ngjarjes.

Episodet e reja të Udhëtimi i vërtetë i vajzave shtëpiake të vërtetë shtëpiake: Trashëgimia RHONY transmetim të enjteve në Peacock.