Brandi Glanville gjen reagim publik ndaj 'zhgënjyes, bruto'

Klea

Brandi Glanville gjen reagim publik ndaj 'zhgënjyes, bruto'

Brandi Glanville's është ndjerë e mashtruar kohët e fundit. Ish-ylli i Real Housewives of Beverly Hills ndjeu se ishte e justifikuar, por nuk kishte parë askënd tjetër të fliste për këtë.

Për ata që nuk janë të përditësuar, Caroline Manzo së fundmi ngriti një padi kundër Bravo. Ajo përmendi sulmin e supozuar seksual që Brandi kreu ndaj saj gjatë xhirimeve të Real Housewives Ultimate Girls Trip. Bravo iu përgjigj padisë, duke thënë se Caroline ndihej e sigurt gjatë xhirimeve.

Edhe pse Brandi dyshohet se ndërmori veprime për të shkaktuar “traumën e fëmijërisë” së kaluar, Caroline u tha ende producentëve se ndihej e sigurt. Mbani në mend, kjo është e gjitha sipas Bravo. Caroline mund të mos jetë dakord. Brandi, megjithatë, ndjen se e vërteta po del në shesh dhe askush nuk po flet për të.

Brandi pretendon se publiku kujdeset vetëm kur ajo është “poshtë dhe jashtë”

Në një bisedë të fundit me Us Weekly, Brandi foli për Bravo që duhej të merrte mbrojtje mes padisë së Caroline. “Për shkak të padive, ata duhej të përgjigjeshin në padinë e tyre ose në letrën e tyre të përgjigjes duke thënë se nuk kishte ndodhur asgjë që ishte e keqe,” tha ajo.

Brandi iu referua ekzekutivit të Bravo, i cili në thelb konfirmoi versionin e ngjarjeve të Brandi. “Ata shprehën fjalë për fjalë atë që u bë dhe askush nuk kujdeset. [It feels like the public only cares] kur je poshtë dhe jashtë. Nuk u intereson kur je mirë. Ajo nuk bëri asgjë. Është shumë frustruese dhe bruto.”

Sa i përket nëse fansat mund të shohin një ditë RHUGT Marocco, Brandi ndau frustrimet e saj. “Kam kërkuar që të transmetohet gjatë gjithë kohës,” tha ajo. “Ne kishim një shfaqje kaq të mirë sa nuk ishte e nevojshme që kjo të ishte pjesë e historisë. Vetëm vajza në një festë duke u argëtuar, të gjithë duke u argëtuar, askush nuk ndihet rehat. Nëse [Manzo] ishte e pakëndshme, ndihem keq për të.”

Gjatë intervistës, Brandi po ashtu konfirmoi se nuk ka “ndonjë kontakt” me Caroline.