Brandi Glanville festoi Krishtlindjet me ish Eddie Cibrian

Klea

Brandi Glanville festoi Krishtlindjet me ish Eddie Cibrian

Njëherë e një kohë, ishte një epokë në kulturën pop ku nuk mund të kalonit rubrikën e tabloidit pa parë Brandi Glanville, Edi Cibriandhe LeAnn Rimes suvatuar në çdo mbulesë të përparme. Në thelb po merrnim përditësime ditore për situatën e tyre të çrregullt.

Eddie dhe LeAnn bënë një film Lifetime së bashku, duke çuar në një aferë të zjarrtë në prapaskenë dhe në shpërbërjen e të dy martesave të tyre. Zemrat u thyen, gomat u prenë dhe historia e kurorëshkeljes u bë.

Në një moment, Amvise të vërteta të Beverly Hills ylli pranoi se ajo donte të vriste LeAnn për të qenë shkatërruesi i fundit i shtëpisë. Megjithatë, koha shëron të gjitha plagët dhe në këtë sezon festash, të gjithë i lanë mënjanë mosmarrëveshjet dhe festuan si një familje e madhe dhe e lumtur.

Një Krishtlindje shumë Glanville

Eddie dhe Brandi kanë dy djem, Jake dhe Mason. Ajo shkoi në Instagram për të ndarë fotografitë e festimit të saj të Krishtlindjeve me Eddie, LeAnn dhe djemtë e tyre. Ajo shkroi në mbishkrimin, “Krishtlindja jonë moderne e familjes. #2023.”

Brandi mori reagime të ndryshme në pjesën e komenteve. Disa fansa vunë në dyshim se si ajo mund të përballonte ish-bashkëshortin e saj dhe gruan me të cilën ai tradhtoi.

“Po, nuk mund ta bëja këtë, më fal. Por mirë për ju”, komentoi një fans.

Një tjetër fanse shkroi, “Pas Leeann [sic] dhe Eddie e shpërndau atë në shfaqjen e tyre realiste pasi ai e tradhtoi … jo vetëm jo.

Nga ana tjetër, Brandi mori disa komente mbështetëse nga prindërit duke kuptuar se sa e vështirë është të jesh bashkëprindër, e lëre më të kalosh pushimet së bashku. Një fans komentoi: “Respekt i çmendur”.

Alumja e Real Housewives të Nju Jorkut, Leah McSweeney, gjithashtu la njëfarë mbështetje. Ajo hodhi poshtë komentet me një emoji zemre dhe tha: “Të dua”.

Sigurisht, ndërtimi i kësaj marrëdhënieje ka zgjatur shumë, por ata kanë mbetur të fokusuar tek fëmijët e tyre. Në një intervistë të mëparshme, Brandi shpjegoi se ajo dhe Eddie do të jenë gjithmonë të lidhur për shkak të Jake dhe Mason. Asnjë zonjë nuk mund të hyjë në mes.

“Edi do të jetë në jetën time për pjesën tjetër të jetës sime. Ne ende grindemi sikur të jemi të martuar kur nuk jemi. Ne jemi si motra gra. Jam unë, LeAnn dhe Eddie, “tha Brandi.