Brandi Glanville akuzohet se ka qenë 'përgjegjës' për rënien e vetë Bravo

Klea

Brandi Glanville akuzohet se ka qenë ‘përgjegjës’ për rënien e vetë Bravo

Ne te shkuaren, Brandi Glanville i ka fajësuar të tjerët për shumë probleme të saj. Në sytë e Brandi, Lisa Vanderpump lindi vetëm për t’u shfaqur në Real Housewives të Beverly Hills për ta pushuar nga puna. Bravo. Ose është faji i Bravo që inkurajoi Brandi “të jetë Brandi” kur ajo merr një shuplakë në dorë për aktrim nga xhepi.

Mes këtij kërcënimi të ri të lëshuar ndaj Andy Cohen nëpërmjet disa avokatëve me fuqi të lartë, ajo po fajëson gjithashtu Bravon për një padi të dështuar kundër Real Housewives të Alumes së Miami Joanna Krupa. Tani të brendshëm po flasin për Brandi dhe thonë se i vetmi person që mund të fajësojë është reflektimi në pasqyrën e saj. Radari ka lugën.

Vetë-sabotimi i të gjithave…

Ndërsa karriera e aktrimit të Brandi nuk u ngrit kurrë, karriera e saj televizive e realitetit bëri. Ajo u bë e preferuara e tifozëve të dobët pasi iu bashkua RHOBH dhe LVP e mori nën krahun e saj. Pastaj Brandi u guxim përpara se ajo duhej të kishte, dhe gjithçka shkoi drejt greminës prej andej.

Burimet thonë se Bravo ka provuar me Brandin dhe i ka dhënë 900 shanse, por ajo i jep fryrje çdo herë. Një person madje tha: “Brandi është vetë-sabotues i saj”. Ata shtuan se ajo “ka pasur shumë mundësi” nga NBCUniversal dhe ajo “vetësabotoi veten çdo herë”. Kjo gjurmë.

Insajderi shtoi: “Askush nuk është përgjegjës për rënien e saj më shumë se Brandi”. Jam i sigurt që Bethenny Frankel do të kishte diçka për të thënë këtu, por fakti është se ka shumë shembuj të vendimeve impulsive të Brandi-t në film. Dhe pastaj janë paditë. Marco Butler me këmishën e tij të grisur. Caroline Manzo nuk e paditi Brandi-n, por e akuzoi për ngacmim seksual.

Brandi gjithashtu fajëson Bravo dhe Caroline për traumën e saj të fundit kozmetike. Ajo ka një gjendje të shkaktuar nga stresi që u acarua nga drama nga RHUGT. Gjoja. Sipas avokatëve të Brandi, “Glanville ka qenë gjithmonë asgjë më pak se një ushtar besnik për NBC. Kjo është pjesërisht sepse, për shumë vite, Bravo ka varur karota për të mbajtur zonjën Glanville në linjë.

E gjithë kjo ngre pyetjen, pse ajo nuk do të sillet në një mënyrë të favorshme për të qëndruar në televizion? Shuplaka njerëzve? Duke hedhur verë në fytyrë? Duke shtyrë? Oh, harrova, edhe ky ishte faji i Bravo.