Brandan dhe Mary ndajnë puthjen e parë në të fejuarin 90-ditor

Klea

Brandan dhe Mary ndajnë puthjen e parë në të fejuarin 90-ditor

Pas fiksimit të njëri-tjetrit – dhe jo gjithmonë në një mënyrë të mirë – I fejuari i 90 ditëve: Rruga tjetër çift Brandan dhe Maria më në fund u takuan me njëri-tjetrin dhe ndanë një puthje! Brandan vizitoi tjetrin në vendlindjen e saj në Filipine dhe dyshja pati një bashkim të lumtur.

Nëse nuk mjaftonte të qenit në FaceTime 24 orë në ditë, ata mund të kalojnë edhe 90 ditë të tjera në praninë fizike të njëri-tjetrit. Unë jam i gjithi për një marrëdhënie të përkushtuar, por ky çift po më jep të gjitha flamujt e kuq kur bëhet fjalë për të qenë bashkë.

Në një klip ekskluziv nga episodi i kësaj jave, i cili transmetohet të hënën, më 24 korrik 2023, dyshja takohen ballë për ballë. Sapo Brendan mbërriti në aeroport, çifti i të fejuarit 90 Day u përqafuan me njëri-tjetrin në një moment emocionues, i cili jam i sigurt se nuk do të zgjasë shumë nëse obsesioni i tyre vazhdon. Shpresojmë se ata mund të punojnë në rrugën e tyre përmes kësaj.

Deri ku do t’i çojë obsesioni Brandan dhe Mary?

Është e kuptueshme që një çift të kalojë pjesën më të madhe të kohës duke folur me njëri-tjetrin kur janë në një lidhje të re, por Brandan dhe Mary sapo e kanë bërë shumë larg. Nga gjumi dhe derdhja së bashku gjatë kohës në FaceTime e deri te përballja me çështjet e besimit, të dy nuk po tregojnë shenja të një marrëdhënieje të pjekur.

Nëse ata mendojnë se takimi me njëri-tjetrin do t’i zgjidhë problemet e tyre, ata janë në një kontroll serioz të realitetit. Tani për tani, një takim emocional me muzikë në sfond në klipin e kësaj jave më ka lënë të pyes veten nëse do të përkeqësohet nga këtu.

Në një rrëfim në sezonin 5 të emisionit, Mary foli për takimin me partnerin e saj dhe tha: “Kur më në fund shoh Brandan jam mbytur nga emocionet. Si, fluturat në barkun tim. Pra, edhe pse gjyshi dhe vëllai im më thanë se nuk më lejohet ta puth, nuk më intereson më sepse dua dhe kam nevojë”.

Mary vazhdon të theksojë faktin se Brandan ishte puthja e saj e parë, e cila nuk do të dukej e frikshme nëse nuk do ta dinim lidhjen e tyre. Megjithatë, partneri i saj i siguroi të gjithë se ajo është puthëse e mirë. Ai më tej tha: “Më në fund të qenit bashkë, është si fishekzjarrë në trupin tim”.

Xhelozia e tyre jashtëzakonisht e madhe u ka kushtuar atyre të dy aspekte domethënëse të jetës së tyre. Kjo bëri që Mary të braktiste kolegjin dhe Brandan humbi punën e tij. Në episodin e javës së kaluar, Mary ishte jashtëzakonisht xheloze dhe e frustruar nga mendimi se partneri i saj ishte ulur pranë një vajze tjetër në fluturim. Ajo ka qenë më parë me Brandon edhe kur ai vizitoi një dentist femër.

Nëse kjo nuk ju jep emocione rrëqethëse, nuk e di se çfarë ju jep! Unë nuk jam shumë optimist për punën e tyre, por kush e di? Kapni çiftin në 90 Day Fiancé: The Other Way çdo të hënë në orën 21:00 në TLC.

NA TRUAN – ÇFARË MENDONI PËR BRANDAN DHE MARY? A MENDONI LIDHJA E TYRE DO ZGJATË MBI 90 DITË?