Kenya Moore

Klea

Blogeri i thashethemeve B. Scott NDËZHET Kenia Moore për shkak të hakmarrjes P*rn marifet!

Blogeri i thashethemeve B. Scott NDËZHET Kenia Moore për shkak të hakmarrjes P*rn marifet!

Bloger thashetheme B. Scott ka dhënë njohuri të sinqerta për kaosin e shkaktuar nga Kenia Moore gjatë hapjes madhështore të banjës së saj të flokëve, ku ajo shfaqi imazhe eksplicite ku përfshihej një nga yjet e saj.

Kenia Moore

Në një intervistë ekskluzive për “Caj Reali Virtual” të Page Six B. Scottqë identifikohet me përemrat e tyre/ata, nuk u përmbajt kur diskutonte Kenia Moore’s përfshirja në një skandal të fundit që përfshin një poster të seksit oral.

Kenia Moore

“E urrej ta besoj këtë Kenia do të bënte diçka të sheshtë në fytyrë ashtu si … ‘pornografi hakmarrëse’. Unë do të mendoja, do të shpresoja, do t’i lutesha Zotit që nuk është një përshkrim i saktë i saj.” Scott deklaruar.

Kenia Moore

B. Scotti cili ka qenë një burim i shquar i Amvisat e vërteta të Atlantës lajmet që nga fillimi i emisionit në vitin 2008, shprehën shqetësime rreth e Kenias veprime që potencialisht i ngjajnë “pornografisë hakmarrëse”.

Kenia Moore

B. Scott dhe i pari Amvise të vërteta të Atlantës ylli janë miq të ngushtë. Blogerja shprehu shqetësimin se si drama e fundit që rrethon yllin e realitetit mund të ndikojë në sipërmarrjet e saj sipërmarrëse, veçanërisht Kenya Moore Kujdesi për flokët.

“Thjesht mendova se ishte shumë e ulët,” Scott vërejti. “Mendova se ishte diçka që ndihej patjetër si diçka Kenia nuk kishte nevojë të bënte. Nuk e di në çfarë niveli, në çfarë mase është bërë. Por ishte në një nivel që Bravo vendosi ta pezullonte atë.”

B. Scott

Scott43, nënvizon rëndësinë e Kenia“duke lexuar dhomën” nëse dhe kur i rikthehet xhirimeve të serialit të pascript Bravo, pas pezullimit të saj të pacaktuar për shkak të polemikave.

Siç është raportuar, Kenia Moore53, shkaktoi një shqetësim në hapjen madhështore të sallonit të saj me postera që përshkruanin të sapoardhurin e serialit, Brittany Eadytë angazhuar në seks oral.

Kenia Moore dhe Brittany Eady

Kamerat bravo kanë kapur momentin kur Kenia zbuloi imazhet eksplicite në eventin e aktorëve, megjithëse Brittany, 36, nuk ishte i pranishëm gjatë shfaqjes.

Një burim i brendshëm pohoi se fotot eksplicite në fjalë ishin “të aksesueshme lehtësisht” në internet dhe më tej pretendoi se Brittany kishte bërë kërcënime ndaj Kenia duke përdorur fjalën “armë” përpara ngjarjes.

Kenia Moore dhe Brittany Eady

Megjithatë, një burim produksioni sqaroi, duke thënë: “Në asnjë moment nuk ka qenë Kenia është kërcënuar ndonjëherë me armë, as nuk ka pasur ndonjëherë ndonjë armë gjatë rrjedhës së prodhimit.”

Pas skandalit që mori titujt kryesorë, Kenia e adresoi këtë çështje në Story-n e saj në Instagram, duke thënë: “Mos besoni asnjë nga ato që dëgjoni dhe gjysmën e asaj që shihni. E vërteta del gjithmonë në dritë.”

Kenia Moore

Ajo theksoi më tej përmes një zëdhënësi se “nuk do të përfshihej kurrë në pornografi hakmarrëse” dhe sqaroi: “Unë kurrë nuk kam shpërndarë imazhe private ose pamje të askujt, as nuk kam kërkuar imazhe në pronësi të të tjerëve për t’i përdorur për të kërcënuar ose shantazhuar”.

Kenia Moore

B. Scott ka deklaruar se skandali është shumë i çrregullt për t’u mbuluar në blogun e tij dhe ka zgjedhur të mos raportojë për incidentin.

“As nuk e hetova nëse ishte e vërtetë apo jo; Thjesht nuk e mbulova atë,” zbuloi blogerja. “Asgjë në lidhje me të nuk ishte si, ‘Oh, unë dua ta drejtoj këtë histori’.”

Kenia Moore

Ndërkohë, Amvise të vërteta të Atlantës është vendosur të rikthehet për sezonin e tij të 16-të, duke përzier fytyra të njohura nga Atlanta me shtesa të reja.

Yjet e kthyer përfshijnë Porsha Williams dhe Drew Sidora. Të bashkohesh me ta si një anëtar i kastit me kohë të plotë për herë të parë është “mik” prej kohësh i kastit, Shamea Morton. Për më tepër, të ardhurit si p.sh Brittany Eadyautor Kelli Ferrelldhe manjati i pasurive të paluajtshme, Angela Oakley do të bëjnë debutimin e tyre si “Amvisa”.