Billie Lee i bashkohet zyrtarisht aktorëve të sezonit 11 të Vanderpump Rules

Klea

Billie Lee i bashkohet zyrtarisht aktorëve të sezonit 11 të Vanderpump Rules

Siç e dini, puna e madhe në fillim të këtij viti ishte Rregullat e Vanderpompës dhe Skandoval. Ajo solli VPR një ringjallje të famës dhe ishte thelbësore sepse shfaqja ishte në bllokun e fundit.

Të gjithë u kthyen për sezonin 11, përveç një prej lojtarëve kryesorë të Scandoval. Fansat aktualisht po pyesin se si do të zvogëlohen episodet, duke parë që Bravo po llogariste në kthimin e Rachel Leviss. Pra, mungesa e Rakelës do të thotë Bille Lee’s mbërritja sepse ajo është rikthyer zyrtarisht në kast. Mblidhni miqtë sepse shoku i Tom Sandoval është kthyer.

Legjenda e Billie Lee

Zack Peter kishte lugën para gjithë të tjerëve dhe derdhi rreth Billie që po kthehej në vathë. Një burim i brendshëm i tha Page Six se ajo është atje sepse Sandoval ka nevojë për një partner xhirues përveç Tom Schwartz-it dhe maceve të ndryshme të rrugës që kalojnë pranë.

Billie doli fillimisht në skenë si anëtarja e parë transgjinore e Pump Rules në sezonin 6. Ajo nuk u largua në marrëdhënie shumë të mira me disa njerëz, por mbajti miqësi me Sandoval dhe Ariana Madix. Që nga ndarja e Arit dhe Sandoval, Billie ka treguar shumë publikisht mbështetje për Tomin gjatë kohërave të tij të vështira.

Tani ajo do të shfaqet me atë mbështetje edhe në kamera. Me sa duket, Billie është përpjekur të ndihmojë Tomin e varfër të rrisë egon e tij pasi mori urrejtje në mbarë botën dhe ndoshta jashtëtokësore pasi goditi shoqen e Arianës pas shpine.

Ajo gjithashtu shkoi një milje shtesë dhe e prezantoi Tomin me një mjek i cili është i specializuar në “optimizimin njerëzor dhe mjekësinë rigjeneruese”. I cili mendoj se është formulim i zbukuruar për të gëzuar të famshëm të moderuar pas mashtrimit të hapur.

Billie po prezanton Tomin edhe me miq të rinj. Ajo e njihte kolegun e këngëtarit Tii dhe i lidhi të dy dhe tani ata janë duke u përqafuar kudo. Unë mendoj se Billie është një mikeshë me shërbime të plota, sepse duket sikur e vetmja gjë që ajo nuk po bën për Tomin është të zgjedhë rrobat e tij. Tbh, ky do të ishte një përfitim për të gjithë ne, kështu që shpresojmë që ajo ta trajtojë atë më pas.

Bëhuni gati fansat e Pump Rules, Billie po vjen për të ndihmuar Sandoval dhe ajo është rikthyer zyrtarisht për Sezonin 11.