Billie Lee

Klea

Billie Lee EKSPOZON varësinë nga droga e Tom Sandoval … Ai është një droguar!

Billie Lee EKSPOZON varësinë nga droga e Tom Sandoval … Ai është një droguar!

Në një zbulim të sinqertë në episodin e saj të fundit të podcast-it, ish Rregullat e Vanderpompës yll Billi Lee u hap për prishjen e miqësisë së saj me Tom Sandovalduke hedhur dritë mbi atë që ajo e përshkruan si një marrëdhënie dinamike “toksike”. Sandoval's e dashura, Victoria Lee Robinson.

Billi Lee

Billi Lee nuk i prishi fjalët teksa tregonte zbërthimin e lidhjes së saj dikur të ngushtë me të Tomduke plotësuar narrativën e saj me njohuri që të ngrenë vetullën mbi jetën e trazuar së bashku të çiftit.

“Unë fjalë për fjalë nuk kam thënë asnjë fjalë derisa … dikush, publicisti im në fakt, më dërgoi këtë pamje të ekranit dhe është Victoria në këtë faqe Bravo, cila, po i shikoni vërtet të gjitha faqet e Bravo? Ajo është e varur.” Billi Lee filloi në episodin e 5 qershorit të Billi & The Kid.

Tom Sandoval

Ajo vazhdoi, “'Billi nuk vendosi një kufi, dhe më pas ajo vendosi një emoji duke qeshur. Nuk do të thoja asnjë fjalë derisa pashë këtë tekst fyes sepse më mërzit shumë.”

Billi u zhyt në sakrificat për të cilat ajo bëri Sandovalduke rrëfyer sesi i qëndroi pranë tij, pavarësisht nga dëmi që pati në jetën e saj personale.

“Unë hoqa dorë nga shumë për Tom. Kam humbur shumë miq dhe kam qenë pranë tij me aq sa kam mundur dhe nuk jam penduar. Më pëlqen 100 për qind që isha atje për të ndihmuar një mik, plotësisht,” vazhdoi ajo.

Billi Lee

Prezantuesi i podcast-it nuk u shmang nga pikturimi i një tabloje të zymtë Sandoval dhe Robinsonit marrëdhënie – duke pretenduar se Sandoval's rikthimi në konsumimin e alkoolit përkoi me përfshirjen e tij me Victoria.

“Vura re shumë gjëra alarmante, veçanërisht se si shtëpia ishte rrëmujë gjatë gjithë kohës. Kishte drogë kudo, dhe ishte thjesht një kohë shumë e errët, dhe ai ishte si gjithmonë i dëshpëruar, ata ziheshin gjatë gjithë kohës dhe unë tërhiqesha zvarrë në përleshje,” tha ajo.

Tom Sandoval

Derisa Billi fillimisht kishte një marrëdhënie pozitive me të dashurën e tij, gjërat morën një rrjedhë të keqe pasi Robinsonit ndikim mbi Sandoval u forcua. Billi tregoi raste kur Victoria's sjellja ngriti flamuj të kuq, si për shembull një konfrontim gjatë një nate filmi që e la Lee të vinte në dyshim qëllimet e Robinsonit.

Victoria lexon tekstet e tij. Ai më tha, 'Kujdes çfarë më shkruani sepse Victoria lexon tekstet e mia.' Ajo do të ishte si,'Billi, E di që më ke quajtur një flamur i kuq në këmbë.' (Dhe) lufta është e vazhdueshme. Është marrëdhënia më toksike që kam parë ndonjëherë në jetën time.” Lee shtuar.

Billi Lee

Pika e thyerjes për Billi erdhi kur ajo zbuloi se Victoria kërkoi heqjen e Ariana Madix sende nga shtëpia e tyre e përbashkët, që tregon një posesivitet që është thellësisht i shqetësuar Lee.

“Ajo thjesht donte t'u bënte të ditur njerëzve se ishte në këtë marrëdhënie dhe se ishte në këtë shtëpi. Ajo i zhvendosi bimët e mia e Arianës banjo. Dhe pastaj ajo dëshiron të gjitha e Arianës gjëra jashtë. Dhe kështu ata i zhvendosën gjërat e saj dhe unë isha shumë i mërzitur dhe i shqetësuar nga kjo.” Lee rrëfeu.

Të shqetësuar për Tom's mirëqenie, Lee u përpoq të organizonte një ndërhyrje, duke mbledhur miqtë dhe bashkëpunëtorët për t'iu drejtuar Sandoval's sjellje alarmante. Megjithatë, përpjekjet e saj u ndeshën me rezistencë, me Sandoval duke mos marrë pjesë në seancën e planifikuar të ndërhyrjes.

Tom Sandoval

Billie Lee's ndërveprimet e mëvonshme me Victoria ishin të mbushura me tension, duke e forcuar më tej vendimin e saj për t'u distancuar nga dyshja e trazuar.

“Victoria zbuloi se unë bëra një ndërhyrje të plotë pa të dhe kur do të hyja brenda Tom's shtëpi, sikur ia vrava qenin. Ishte ndjenja më e keqe. Është gjithashtu vetëm errësirë,” Lee vajtoi.

Tom Sandoval

Victoria Lee Robinsoni përfshirë në polemika pas zbulimeve mbi Billie's podcast, mori në më 5 qershor për të mohuar me forcë akuzat e ngritura ndaj saj. Në një sërë postimesh në Instagram Story, Robinson u sulmua kundër asaj që ajo e quajti si “gënjeshtra të egra”, duke premtuar se do të zbulonte “të vërtetën” së shpejti.

“Në përgjigje të gënjeshtrave të egra me të fundit Billi dhe Jo podcast – gënjeshtra absolute,” Victoria shkroi, duke i dhënë tonin mbrojtjes së saj.

Tom Sandoval

Megjithatë, Robinson nuk u ndal me kaq. Në një postim të mëvonshëm, ajo hodhi poshtë pretendimet se kishte ndërhyrë Ariana Madix sendet, duke deklaruar kategorikisht, “Por së pari më lejoni të bëj diçka shumë të qartë. Unë kurrë nuk kam prekur dhe kurrë sende që nuk janë të miat dhe as nuk kam sugjeruar ta bëj këtë.”

Duke pohuar respektin e saj për Madix, Victoria theksoi se nuk kishte ndërmend të ndërhynte e Arianës hapesire personale. “Unë nuk kam asgjë tjetër veçse respekt për Arianën dhe nuk është vendi im të përfshihem,” pohoi ajo.

Tom Sandoval

Në një lëvizje të guximshme, Robinson mori edhe synim Billi Leeduke e akuzuar atë për fabrikim të historive për të ruajtur rëndësinë në sytë e publikut.

“Vajza, përpiquni të qëndroni të lidhur me gënjeshtrat dhe historitë tuaja, por e vërteta do të dalë shumë shpejt”, paralajmëroi ajo, duke sinjalizuar vendosmërinë e saj për të kundërshtuar akuzat e bëra kundër saj.

Tom Sandoval

Victoria's Mbrojtja e mediave sociale thekson tensionin në rritje që rrethon zbulimet e podcast-it, duke vendosur skenën për atë që premton të jetë një betejë e diskutueshme për të vërtetën dhe përgjegjësinë në sytë e publikut.