Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel zgjeron degën e ullirit te Andy Cohen pasi u përpoq të shkatërronte karrierën e tij!

Bethenny Frankel zgjeron degën e ullirit te Andy Cohen pasi u përpoq të shkatërronte karrierën e tij!

Bethenny Frankel ka hequr dorë nga opinioni i saj për ekzekutivin e Bravo, Andy Cohen.

Verën e kaluar, Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut alum nisi një luftë në NBCUniversal/Bravo dhe kishte disa gjëra të ashpra për të thënë Cohen. Ish-ylli i realitetit me sa duket ndryshoi melodinë e saj gjatë episodit të së hënës të podcast-it të saj, “Just B with Bethenny Frankel”.

Andy Cohen

“I shoh Andy Cohen në distancë në një fanellë duke folur me disa djem, ashtu si të pish një birrë, mendoj, “tha ajo për diktim. Cohen në të fundit Koncert iHeartRadio Jingle Ball, në New York City.

Bethenny pranoi se ajo nuk ndërveproi me ish-shefin e saj, duke shpjeguar – “Dhe … është shumë shpejt, ju e dini për ne të dy jam i sigurt. Por është sikur e di që ne të dy kemi kujtime të bukura dhe është konfuze përreth.”

Bethenny Frankel

Ajo shtoi: “Dhe jam e sigurt që është konfuze për të.”

Ish-ylli i Bravo vuri në dukje se ajo ka qenë “mjaft e qartë” për faktin se ajo nuk ka “asnjë hakmarrje personale kundër” Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejt mikpritës.

Bethenny Frankel

Ajo e tha atë Cohen “pasqyron një lloj bote” në të cilën ajo beson se “u fut pak [her] opinion, jashtë kontrollit.”

Manjati i Skinnygirl zbuloi se duke parë drejtuesin e Bravo ngjalli disa ndjenja të vjetra.

“Janë pushime dhe ndjenja sentimentale. Nuk ka asnjë arsye për të djegur gjithçka deri në tokë.” Bethenny të përbashkëta. “Nuk është se nuk e shoh Andin shumë të këndshëm, shumë simpatik, shumë zbavitës dhe [I] kanë kujtime të bukura.”

Bethenny Frankel

Bethenny u tha dëgjuesve të saj se ajo “nuk ishte mashtruese”, me gjasë duke aluduar në komentet fyese që ajo bëri për Cohen gjatë “llogaritjes së realitetit” të saj, kryqëzatës.

Bethennyi cili u shfaq si anëtari kryesor i kastit të RHONY për tetë sezone, u gris Cohen në specialen e ABC News, “Impact x Nightline: Reality Reckoning?”

“Ai nuk më bëri yll,” tha ajo. “Ai e bëri veten një yll në kurrizin e të gjitha këtyre grave.”

Bethenny Frankel

Më herët këtë vit, Bethenny rekrutoi dy avokatë të fuqishëm, të cilët dërguan një letër ligjore në rrjet, duke pretenduar se praktikat e NBCUniversal përfshinin “keqtrajtim grotesk dhe të shthurur të yjeve të realitetit dhe anëtarëve të ekuipazhit”. Ajo gjithashtu bëri thirrje që yjet e realitetit të bashkohen në mes të grevave të verës së kaluar SAG-AFTRA dhe WGA.

“Hollywood është në grevë, argëtuesit po luftojnë për mbetjet dhe askush nuk do të promovojë asgjë. Pse TV reality nuk është në grevë?” Bethenny pyeti ndjekësit e saj, në korrik. “Talenti i pashkruar i njohur ndryshe si ‘yjet e realitetit’ duhet të kenë një bashkim ose thjesht të trajtohen me drejtësi dhe të vlerësohen.”

Në gusht, Bethenny pranoi se lidhja e saj me Cohen kishte shkuar tatëpjetë.

“Mund t’ju them me siguri të madhe se të gjithë në Bravo ka të ngjarë të më përbuzin mua, përfshirë këtu Andy Cohen”, tha ajo gjatë një paraqitje në Team Coco’s “Literally! Me Rob Lowe” podcast.

Bethenny Frankel

Ajo shtoi – “sepse është shumë personale dhe sepse ata duhet të mbrojnë mbretërinë.”

Ajo gjithashtu kontribuoi në një ekspoze të bombës së Vanity Fair, e cila u publikua pak para BravoCon 2023. Një fans pyeti Cohen për të ndarë mendimet e tij Bethenny’s fushatë gjatë konventës së tifozëve të nëntorit.

Cohen u përgjigj – “Siç mund ta shohim të gjithë, Bravo dhe shfaqjet që janë në Bravo u sjellin miliona njerëzve kaq shumë gëzim dhe kaq shumë lumturi, prandaj jemi të gjithë këtu – për t’u argëtuar. Unë jetoj në gëzimin që këto shfaqje sjellin njerëzit, dhe mendoj se ne të gjithë e bëjmë këtë, dhe mendoj se ky është vendi në të cilin jam.”

Andy Cohen

Ai gjithashtu e quajti artikullin një “përsëritje faktikisht të pasaktë të tregimeve të vjetra” në një intervistë të mëvonshme me Rolling Stone.

NBCUniversal që atëherë ka forcuar udhëzimet e saj për kastë dhe anëtarët e ekuipazhit që punojnë në shfaqje të ndryshme realiteti.