Bethenny Frankel zbulon pse nuk i pëlqen Lisa Rinna

Klea

Bethenny Frankel zbulon pse nuk i pëlqen Lisa Rinna

Qëkur Bethenny Frankel u grind me Andy Cohen në Watch What Happens Live, alumi i Real Housewives of New York nuk ka zbuluar asgjë përveç të vërtetave. Ose të paktën, versioni i saj i së vërtetës. Tani, ajo po tregon detajimin e saj me të Lisa Rinna dhe Kyle Richards.

Lisa luajti në Real Housewives of Beverly Hills për tetë vjet, dhe gjatë kohës së saj, ajo luajti mirë rolin e saj të zuzarit. Nga ana tjetër, Kyle ka qenë gjithmonë Mbretëresha B e grupit, dhe me sa duket, statusi i saj si OG i fundit i Beverly Hills e ndryshoi atë. Të paktën kështu mendon Bethenny.

“Kam qenë miq të mirë me Kyle për vite me radhë. Po, hymë, dolëm, por unë u ndjeva ndryshe për të pasi pashë makinën, pashë rrjetet sociale, pashë sesi njerëz të ndryshëm reagojnë ndaj famës, e panë atë ndryshe, pashë se si u portretizua në emision, pashë se si ajo e përballoi famën, “tha Bethenny në podkastin e saj.

A ju ndryshon “The Machine” siç thotë Bethenny?

Por kjo nuk ishte e gjitha. Ylli i realitetit vazhdoi, duke ndarë më shumë për prishjen e miqësisë së saj me trazuesin më të madh të tenxheres së BH, Rinna.

“Dikur e kam dashur Lizën. Dikur kemi qenë miq”, tha ajo. “Më pëlqeu ajo. Unë e respektova atë. Ajo ishte kaq me këmbë në tokë dhe e vërtetë. Nuk më pëlqente [her] kur pashë se çfarë i bëri asaj makineria e amvisave”.

Nëse e keni ndjekur Lizën në shfaqje gjatë gjithë shfaqjes së saj, ajo u kthye në një vajzë shumë të keqe. Dhe ne e marrim atë. Ajo ka qenë gjithmonë e çrregullt. Nëse po i numëroni ato kohë me Yolanda Hadid, Kim Richards ose Kathy Hilton, ju dini shumë për të kaluarën e saj. Dhe në pikën e Bethenny-t, shfaqja u bë toksike, dhe kjo ishte kryesisht për shkak të saj.

Me mungesën e saj vjen edhe sezoni më i ri premierë më 25 tetor, dhe mezi presim të shohim se çfarë sjell ky grup i ri zonjash në miksimin e Housewives.