Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel TROLLS Chanel me markë luksoze tallëse tatuazhesh!

Bethenny Frankel TROLLS Chanel me markë luksoze tallëse tatuazhesh!

Bethenny Frankel's Mosmarrëveshja me Chanel vazhdon e pandërprerë, ndërsa ajo me gëzim tallte markën luksoze me një tatuazh të freskët.

I mëparshmi Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut ylli së fundmi bëri një vizitë në një sallon të njohur tatuazhesh në Nju Jork, duke deklaruar qëllimin e saj për të fituar një pjesë “domethënëse” të artit të trupit. Arratisja komike i la fansat e saj në qepje, me shumë nxitje Frankel për të ruajtur statusin e saj si mbretëresha mbretërore e Sass.

Bethenny Frankel

Frankelnjë prani në rritje në TikTok, kohët e fundit i trajtoi ndjekësit e saj me një paraqitje të shkurtër të aventurës së saj me tatuazhe përmes dy videove tërheqëse.

Në klipin fillestar, klipja e televizionit të realitetit shfaqi ansamblin e saj të markës së kaubojve, të kompletuar me një kapelë elegante kaubojsh sipër një bluze të bardhë të freskët, një mini skaj xhins elegant dhe çizme kaubojje të koordinuara.

Bethenny Frankel

“Ejani me mua për të bërë një tatuazh. Le ta bëjmë këtë,” entuziazmoi ajo, duke e çuar audiencën e saj në Vibes Ink Tattoo, një institucion i njohur në Nju Jork. Duke filmuar ndërveprimet e saj me stafin e dyqanit, Frankel shprehu admirimin e saj për biznesin në pronësi të familjes përpara se të takonte Taboo, pronarin dhe artistin kryesor.

“Dua diçka kuptimplote” Frankel ia zbuloi Taboo-s, duke bërë gjeste drejt krahut të djathtë të sipërm kur u pyet për vendosjen e tatuazhit. Ndërsa dyshja u lidhën me eksitimin e tyre të përbashkët, ata iu afruan muzikës që luante në sfond ndërsa Taboo përgatiti pajisjet e tij dhe bojën e zezë.

Bethenny Frankel

Me përfundimin e përgatitjeve, Taboo, duke mbajtur në dorë atë që dukej të ishte një armë tatuazhi, pyeti me pyetje: “Je i sigurt për këtë?” Frankelduke kulluar besim, pohoi menjëherë, “Po”, duke sinjalizuar fillimin e procesit artistik.

Seksioni i komenteve të postimit të parë u ndez me spekulime ndërsa fansat debatuan nëse Frankel ishte me të vërtetë duke bërë një tatuazh të përhershëm ose thjesht duke i bërë hije Chanel me një të përkohshëm. Megjithatë, pohimi i Vibes Ink Tattoo se ato ofrojnë ekskluzivisht tatuazhe të përhershme shtoi misterin, duke lënë shumë njerëz të kruanin kokën.

Bethenny Frankel

Të gjitha dyshimet u shuan në videon e dytë teksa Taboo u pastrua me përpikëri i Frankelit krahu dhe filloi të skicojë. Ndërsa procesi artistik u shpalos, Taboo përfundimisht la mënjanë mjetet e tij, duke shpallur: “Mirë, kaq, njeri. Janë bërë.”

i Frankelit Mirënjohja e ngazëllyer mbushi dhomën ndërsa ajo përqafoi artistin e tatuazheve, mori gjërat e saj dhe doli nga dyqani. Zbulimi i madh erdhi në momentet e fundit të videos, duke konfirmuar dyshimet e fansave – një logo e zezë e guximshme e Chanel zbukuronte lëkurën e saj.

“Ajo nuk është asgjë nëse nuk është e përkushtuar”, ka shkruar 53-vjeçarja mbi postimin, shoqëruar me një mori hashtags që pohojnë përkushtimin e saj ndaj trollingut të Chanel, pas takimit të saj famëkeq në një nga dyqanet e markës.

@bethennyfrankel

Ajo nuk është asgjë nëse nuk është e angazhuar #tattoo #chanel #bigmistakehuge #committothebit #papsmear #lurch #yourang @ChanelOfficial @Vibes Ink Tattoos

♬ tingull origjinal – Bethenny Frankel

i Frankelit Zbulimi i tatuazhit të saj faux Chanel ngjalli të qeshura dhe argëtim mes fansave të saj, duke ndezur një diskutim të gjallë në seksionin e komenteve. Vërejtja e mprehtë e një përdoruesi të TikTok fitoi emoji për të qeshur nga vetë artistja: “Ata zbresin, ju shkoni aq poshtë sa mundeni. Duaje atë.”

Bethenny Frankel

Duke i bërë jehonë ndjenjave të ngjashme, një tjetër mbështetës u shpreh: “Ha! E besova për 3 sekonda dhe u zhgënjeva shumë. Ju jeni të mrekullueshëm.” Një i tretë thirri me lavdërime, duke thënë: “Zonjë, ky është AR. Mos u dorëzo.”

Bethenny Frankel

Duartrokitjet për i Frankelit Shkathtësia e trolling vazhdoi, me një fans që deklaroi prerazi: “Unë thashë, 'Më mirë bëhu një tatuazh i Chanel-it, ose unë jam jashtë këtu.” Një përdorues tjetër i mediave sociale thjesht shkroi, “Kjo është qesharake! Vajzë, më bëre që të besoja se ke shkuar seriozisht për të bërë një tatuazh,” përpara se të ndërpritet me sa duket në mes të komentit, duke theksuar ndikimin komik të i Frankelit shaka.