Bethenny Frankel thotë se Jessel Taank ka nevojë për 'relevancë' pasi e shpërndau në WWHL

Klea

Bethenny Frankel thotë se Jessel Taank ka nevojë për ‘relevancë’ pasi e shpërndau në WWHL

Është një yll i Real Housewives of New York kundër një tjetri. Me gjithë të mirat që Bethenny Frankel po përpiqet të krijojë në botën e realitetit televiziv, ndonjëherë, ajo thjesht nuk mund ta pranojë kur ka marrë një L. Në episodin më të fundit të Shikoni Çfarë ndodh drejtpërdrejtBethenny u thirr, për ta hidhëruar shumë.

Jessel Taank dhe Kate Chastain po luanin të vërtetën ose pijen kur u pyetën “Kush është amvisa më e mbivlerësuar e të gjitha kohërave”. Jessel u përgjigj: “Unë mendoj se Bethenny Frankel po del nga binarët.” Pas disa duartrokitjesh, Kate thjesht u pajtua dhe të dy kërcënuan gotat.

Jessel la të pashprehur arsyen e pretendimit të saj, por audienca nxorri përfundimet e tyre. Për një gjë, ishte fiasko e dhurimit të grimit të Bethenny në TJ Maxx. Më pas ajo mori shumë reagime për intervistën e saj me Rachel Leviss. Por pavarësisht nga të gjitha kritikat e vlefshme kundër saj, Bethenny nuk mund të mos vdesë në kodrat e saj. Pra, ajo nuk ishte e lumtur për kritikat.

Bethenny përsëri duartroket me Jessel në Twitter

Bethenny u përpoq të pretendonte se Jessel e emëroi atë vetëm në një përpjekje për rëndësinë. Ajo mori pjesë në podkastin e saj, ReWives, për të thënë: “Nëse keni dikë që është në “Housewis” të Nju Jorkut tani në një epokë pas suksesit, ata do të duan ta shtrydhin atë sfungjer për çdo sasi lëngu që mund ta shtrydhin. ”

Megjithatë, Bethenny nuk po fajëson vërtet Jessel. Ajo vazhdoi duke thënë: “Dhe kurrë nuk mund t’i fajësoni ata. Ju nuk mund të fajësoni talentin sepse ata kanë nevojë për rëndësinë, famën – kjo është arsyeja pse ata shkuan në shfaqje.” Një lloj domethënieje për të sugjeruar se ajo po synon rëndësinë pa e fajësuar atë. Bethenny sugjeroi më tej se i gjithë incidenti ishte “i mbjellë dhe prodhuar”.

Ajo shpjegoi, “Mënyra se si funksionon në ‘Watch What Happens Live’ është në dhomën e zhveshjes, Andy [Cohen] hyn dhe flet për atë që dëshiron të flasë.” Shumë njerëz tashmë dyshuan se e gjithë kjo ishte një organizim pasi Bethenny dhe Andy nuk janë në gjendje të mirë tani.

Një burim i afërt me WWHL, megjithatë, ka mohuar me forcë zërat se sulmi në Bethenny ishte organizuar. “Kjo është absolutisht e rreme,” tha burimi i brendshëm për Page Six. “”WWHL” nuk kryen intervista paraprake.”

Zëdhënësi vazhdoi: “Natyrisht, Andi ndalon pranë dhomave të gjelbra për të përshëndetur të ftuarit e tij para shfaqjes, por ai nuk diskuton paraprakisht pyetje ose tema specifike, përveç nëse i ftuari nis një temë që është personalisht e ndjeshme për ta. Dhe sigurisht, Andy dhe asnjë prodhues i ‘WWHL’ po u jep përgjigje pyetjeve.”

Bethenny vazhdoi të përplaste shfaqjen në podkastin e saj. Ajo pohoi se RHONY-i i ri kishte nevojë për shtypin, pasi ai tërheq vetëm një “dyqind mijë” shikues çdo episod, një pretendim i rremë që mund të provohet. Ajo vazhdoi, “Një grua në atë shfaqje që nuk është relevante … që është e re, kështu që sipas definicionit ju nuk jeni aq relevant, dhe jeni në një shfaqje që ka harkuar dhe është në fund.”

Një tjetër burim i tha Page Six se Jessel ishte më e rëndësishme se kurrë, duke përmendur intervista të shumta dhe foton e saj në kopertinën e Vogue India. Bethenny përsëri pohoi se ajo nuk po fajësonte “personin e ulur në karrige”, duke e quajtur WWHL një “mjedis klikim”. Kjo pothuajse me siguri do t’i rezistojë Bethenny-t. Ajo erdhi pas Amvises së gabuar.

Real Housewives of New York vazhdon të dielave në 9/8c në Bravo.