Bethenny Frankel mbrojti prodhuesit e RHONY kundër akuzave për alkoolin

Klea

Bethenny Frankel thotë se Bravo bllokon yjet e realitetit nga podkasti i saj

Bethenny Frankel, dikur e The Real Housewives of New York City, kohët e fundit ka pasur disa ish-bravolebrities në podcastin e saj Just B, veçanërisht NeNe Leakes dhe Rachel “Raquel” Leviss. NeNe dhe Rachel tani janë të pakënaqur Bravo të huaj të përbashkët me Bethenny. Pra, të ulesh me B-në ndërkohë që ajo bërtet mendimet e saj mbi/në to ka shumë kuptim.

Bethenny me sa duket ka bërë përpjekje maksimale për të marrë disa yje aktualë të Bravo në podcast-in e saj. Duke marrë parasysh që ajo ka qenë në një kryqëzatë të plotë për t’i bërë yjet e realitetit të hyjnë në grevë, do të dukej e çuditshme që çdo anëtar i kastit që nuk është në rrjet ose Andy Cohen të marrë një shans për t’u lidhur me të. . Megjithatë, ajo kohët e fundit tha se kishte disa yje të Bravo-s, të cilët ishin të etur për të ndarë përvojat e tyre. Kjo, pavarësisht se ajo ndoshta nuk i paguan mysafirët e saj. Ajo pretendon se Bravo i bllokoi ata që të kalonin me të.

Bethenny thotë se Bravo ka ndaluar anëtarët aktualë të kastit të flasin me të

Në pjesën e dytë të bisedës së Bethenny-t me NeNe që u shfaq të premten, Bethenny tha se disa Bravolebs aktualë donin të vinin në podin e saj për të derdhur disa fasule Bravo. Kjo nuk ka ndodhur megjithatë, sepse ajo mendon se ata janë bllokuar të flasin me të.

“Tre talente Bravo që janë dhunuar dhe kanë një histori për të treguar më kanë kontaktuar duke dashur të flas dhe janë bllokuar,” tha Bethenny.

Bethenny mund të ketë fatura

Messenger foli me një burim i cili tha se pretendimi i Bethenny se Bravo po i mban njerëzit të heshtur është i rremë. Megjithatë, një burim tjetër tha se Bethenny nuk po gënjen dhe është gati të mbledhë faturat nëse është e nevojshme.

“Talenti tha [podcast producer/distributor] iZemër [Media] drejtpërdrejt, dhe atë [Bethenny] ka fatura dhe ajo i qëndron fakteve të saj. Dhe një gjë e dinë të gjithë, mund të mos ju pëlqejë, por ajo nuk është gënjeshtare.”

Nëse asgjë tjetër, Bethenny është krijuese në stilin e saj të komunikimit. Pra, nuk do të ishte aspak befasuese nëse ajo i bënte yjet misterioze të Bravo të flasin ndryshe. Mbajini sytë dhe veshët e qëruar për një tutorial të çuditshëm në dhomën e hotelit Bethenny me ushqime deti me zierje ose grim të furishëm – me disa të ftuar specialë!