Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel shkon pas ‘Divës’ Kelly Rowland gjatë dramës ‘Sot’ në dhomën e zhveshjes!

Bethenny Frankel shkon pas ‘Divës’ Kelly Rowland gjatë dramës ‘Sot’ në dhomën e zhveshjes!

Bethenny Frankel kritikuar Kelly Rowland për shfaqjen e “pritshmërive të divave”, pas largimit të këngëtares nga Show Sot mbi kushtet e dhomës së zhveshjes.

Kelly Rowland

“Në përvojën time bashkë-hosting me Hoda [Kotb]zona e grimit për prekje shpesh i ngjan një organizimi të improvizuar, në thelb një leckë e zezë, “tha Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut alum në një video të TikTok që është hequr që atëherë.

“Dhomat e zhveshjes janë tepër të vogla, praktikisht ju detyrojnë ju dhe ekipin tuaj në një hapësirë ​​të ngushtë. Pavarësisht kësaj, mundësia të mbush me emocion dhe mirënjohje”, shtoi ajo, duke theksuar një kontrast në qëndrimin ndaj akomodimeve të ofruara nga emisioni.

Bethenny Frankel

Bethenny Frankel komentoi më tej, “Ju jeni bashkë-prezantues në emisionin “Sot”, një institucion argëtues, një organizatë lajmesh që nuk është e fokusuar në ofrimin e dhomave luksoze të zhveshjes.”

Ylli i realitetit pranoi se zona e grimit në emisionin e mëngjesit “është plotësisht e përbashkët” dhe se ushqimi mund të mos përmbushë pritshmëritë e larta, megjithatë ajo theksoi se shfaqja në shfaqje, veçanërisht përkrah Sot mikpritës, Hoda Kotbduhet të konsiderohet si “një nder”.

Bethenny Frankel

“Ky nuk ishte momenti për pritjet e divave,” përfundoi ajo, duke kritikuar qëndrimin ndaj aranzhimeve të prapaskenave të shfaqjes.

Kelly Rowland

Bethenny’s Vërejtjet u bënë në përgjigje të një raporti ekskluziv nga Page Six, i cili zbuloi se Kelly Rowland, 43 vjeç, u tërhoq papritur nga roli i saj si mikpritëse në “Today with Hoda & Jenna” të enjten, duke përmendur pakënaqësinë me standardet e dhomës së saj të zhveshjes. .

“Kelly dhe ekipi i saj nuk ishin të lumtur. Atyre nuk u pëlqeu dhoma e zhveshjes, kështu që vendosën ta largonin atë nga shfaqja, duke u larguar [Kotb] pa një mikpritës për orën 10 të mëngjesit,” na tha më parë një burim.

Kelly Rowland

Largimi i këngëtares së Destiny’s Child nga spektakli la të hutuar të brendshmit e “Today”, pasi “Ajo është e dashur në ‘Today”. Ajo po merrte orën e plotë, dhe Hoda është gruaja më e bukur në planet! Nuk kishte kuptim.”

Bethenny’s ekipi thuhet se kërkoi një dhomë tjetër të gjelbër në katin e sipërm, të pakënaqur me detyrën e tyre aktuale. Fatkeqësisht, hapësira e kërkuar tashmë ishte në përdorim nga Jennifer Lopez, e cila ishte në vend duke promovuar albumin e saj të fundit, “This Is Me… Now”, së bashku me projektin e saj filmik “The Greatest Love Story Never Told”.

Bethenny Frankel

Pas “Dilemës”, vendimi i këngëtares për të hequr dorë nga bashkë-prezantimi, Rita Ora ndërhyri për të zënë vendin e saj.

Këngëtarja 33-vjeçare britanike verifikoi se mundësia e saj për bashkë-prezantuese erdhi papritur pasi Rowland doli nga seti.

Kelly Rowland

“Epo, kjo ndodhi!” Ora e ndau në Instagram të premten, duke e shoqëruar postimin e saj me një koleksion fotosh dhe videosh të kohës së saj bashkë-prezantuese me Kotb, 59 vjeç.

“Kishim dy minuta për të përgatitur ahhh, faleminderit @hodaandjenna që më kërkuat të bashkëdrejtoja emisionin…”