Bethenny Frankel shkon pas 'Diva' Kelly Rowland

Klea

Bethenny Frankel shkon pas ‘Diva’ Kelly Rowland

Bethenny Frankelish-Shtëpiaja tashmë e pakënaqur, ka ardhur për TY Kelendria (Kelly) Rowland pasi ajo u largua nga Sot.

“Kam bashkëpritur me Hodën [Kotb], dhe unë kam mbërritur atje, dhe zona e grimit që ju prekni shpesh është një leckë e zezë, si një pikë e zezë, “tha Bethenny në një video të fshirë të TikTok që atëherë. “Dhe pastaj dhoma juaj e zhveshjes ka madhësinë e një dollapi, dhe ju po përpiqeni të futni të gjithë njerëzit tuaj në makinën e kllounit. Dhe e dini çfarë? Ju jeni shumë i emocionuar. Ti je shumë i mëshirshëm.”

Bethenny vazhdoi, duke thënë: “Ju jeni bashkë-prezantues në “Today Show”, një institucion argëtues, një organizatë lajmesh që nuk ka të bëjë me dhomat e zhveshjes së bukur.” Ajo përfundoi, duke shtuar se është një “nder” të jesh në ndërtesë dhe se “nuk ishte momenti për pritjet e divave”.

Bethenny … ndalo çmendurinë

Komentet e B vijnë pasi Page Six raportoi për herë të parë se Kelly u largua nga Today Show para se të dilte në transmetim, sepse dhoma e saj e zhveshjes nuk ishte në përputhje me standardet e saj. Pasi kërkoi një hapësirë ​​më të madhe ndërrimi në katin e sipërm, produksioni thuhet se e njoftoi atë se nuk ishte në dispozicion sepse Jennifer Lopez dhe ekipi i saj po pushtonin dhomën.

“Kelly dhe ekipi i saj nuk ishin të lumtur. Atyre nuk u pëlqeu dhoma e zhveshjes, kështu që vendosën ta largonin atë nga shfaqja, duke u larguar [Kotb] pa një mikpritës për orën 10 të mëngjesit”, tha burimi.

Më pas, Rita Ora me një postim ka konfirmuar se ka hyrë në momentin e fundit për të mbushur vendin e Kellit.

Fansat reagojnë ndaj krahasimit të egër të Bethenny

Bethenny nuk është e panjohur për të ngjitur hundën aty ku nuk i takon, por këtë herë, ajo është krejtësisht jashtë linjës. Kelly është një legjendë e gjallë, me më shumë në rezymenë e saj sesa disa reality show. Ajo ka çmime Grammy, albume të top-listave dhe ka performuar në disa nga ngjarjet më të përfolura të njohura për njerëzit. Përshëndetje Coachella. Përshëndetje, Super Bowl!

Gjithsesi, shumë u hodhën për të mbrojtur këngëtaren e Destiny’s Child kundër krahasimit qesharak të Bethenny.

“Para së gjithash, Bethenny Frankel, ju NUK je Kelly Rowland, kështu që, sigurisht, do të hanit thërrimet nga toka nëse të kërkonin”, një përdorues. ka shkruar.

Një tjetër poster komentoi, duke shtuar, “Që Bethenny të mendojë se është në një nivel mjaft të afërt me Kelly Rowland për të pasur një mendim është çmenduri. Si vajzë, kush je ti?”

Sigurisht, kishte edhe nga ata që ishin dakord me Bethenny. Disa morën anën e saj dhe mendojnë se Kelly duhet ta kishte thithur atë dhe ta kishte përfunduar punën.

Për mua, megjithatë? Duke ecur përpara, Bethenny, mos komentoni asgjë në lidhje me ndonjë nga Destiny’s Children. Fandomi i tyre nuk luan. Dhe në zërin tim të Phaedra Parks, “Ju do të mësoni sot.”