Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel QËNDON Lenny Hochstein për propozimin ndaj zonjës Katharina Mazepa

Bethenny Frankel QËNDON Lenny Hochstein për propozimin ndaj zonjës Katharina Mazepa

Bethenny Frankel është “Ekipi Lisa” Hochstein në vazhdën e burrit të larguar të yllit të realitetit, Lenny Hochstein fejesa me modelen, Katharina Mazepa.

Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut Alum shkoi në mediat sociale të dielën për të hedhur komente në lidhje me propozimin e “shportës së pazarit” të kirurgut plastik.

Katharina Mazepa

Bethenny tha – “Duke parë fotot e Lenny Hochstein Të fejohesh është si të jesh në linjën e arkës dhe të shohësh atë koshin e shportës së volitshme me gjëra, si p.sh., 75 cent dhe tre dollarë, ku mund të gjesh diçka, por zakonisht jo.”

Bethenny Frankel

“Njerëz të emërtuar Lenny Hochstein dhe fejesat e tyre nuk janë seksi”, deklaroi ajo.

Lisa Hochstein

Biznesmenja e hapur shtoi se ajo planifikoi të “shikonte të gjithë postimin” kur Lisa Hochstein “dhe djali i saj i nxehtë, [Jody Glidden]te fejohesh.”

Ndjekësit e manjatës SkinnyGirl e brohoritën atë në seksionin e komenteve për të pasur e Lizës mbrapa.

Amvise të vërteta të Majamit Ylli ofroi një rikthim të ashpër pasi ish-i i saj së shpejti u tha ndjekësve të tij në Instagram se ai ia kishte bërë pyetjen të dashurës së tij.

Lisa Bethenny Frankel

“Urime bashkëshortit tim aktual dhe zonjës së tij për fejesën”, shkroi 41-vjeçarja në Instagram Story.

Lisa Hochstein zbuloi se kishte ndarë një “darkë tepër romantike” me të Rrëshqitur para se të dilte lajmi për fejesën.

Lenny Hochstein paraqiti kërkesë për divorc nga gruaja e tij prej 12 vitesh në maj 2022. Leni dhe Lisa ndajnë së bashku dy fëmijë, djalin, Logan dhe vajzën 3-vjeçare, Elle.

Bethenny Frankel

Çifti i ndarë është ende i martuar ligjërisht.

Leni dhe Lisa ishin përfshirë në një luftë titujsh divorci për muaj të tërë përpara se të arrinin një marrëveshje zgjidhjeje në qershor, sipas dokumenteve gjyqësore të siguruara nga Page Six.

Lenny Hochstein

Reagimi i tifozëve ndaj Leni dhe e Mazepës fejesa ishte e përzier, por nëna e kirurgut e bëri të qartë se ishte e emocionuar kur dëgjoi lajmin.

“Do të jem shumë e lumtur që këtë herë do të gjeni një grua që ju do dhe ju respekton”, shkroi Marina Hochstein në një seksion komentesh në Instagram. “Sigurisht që nuk e keni pasur këtë në martesën tuaj të mëparshme.”

Lisa u kundërpërgjigj, duke e quajtur vjehrrën e saj “të neveritshme”.

Mazepa bëri bujë javën e kaluar pasi ajo e pohoi këtë Leni kishte hedhur e Lizës mamaja dhe tezja doli nga shtëpia e tij për shkak se komentet antisemitike u hodhën brenda shtëpisë së familjes.

Lisa Hochstein

Lisa iu përgjigj raportit, duke i thënë Page Six se Leni dhe “gënjeshtra” e të dashurës së tij nuk ishin asgjë e re.

“Ata mund të thonë gjithçka që duan, siç bëjnë zakonisht. … Mbani mend, kjo nuk është hera e parë Leni është kapur në video që tregon ngjyrat e tij të vërteta të shëmtuara, dhe ashtu siç pritej, dhe si herën e kaluar, ata përgjigjen me gënjeshtra.” Lisa tha, duke kujtuar Leni’s Momenti i “mifonit të nxehtë” të ekspozuar në emisionin Peacock.

Lisa Hochstein

Leni thuhet se hodhi vjehrrën e tij dhe motrën e saj nga shtëpia e tij para fëmijëve të tij pasi zonjat e thirrën atë për të lejuar Mazepa të veshin të brendshme rreth vëllezërve dhe motrave.

Modelja 27-vjeçare këmbënguli se ishte “e veshur siç duhet” rreth fëmijëve.

Mazepa gjithashtu pretendoi se Lisa kishte një “hakmarrje personale” ndaj saj dhe se ajo po përpiqej t’i jepte fund “fushatës së mentalitetit të viktimës narcisiste të vitriolit”.

Cicëroj I Instagram I YouTube Ι Facebook Ι Na dërgoni këshilla