Paul Bernon and Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel pretendon se nuk e mban unazën e saj të fejesës nga ish i fejuari Paul Bernon: ‘Kjo është qesharake’

Bethenny Frankel pretendon se nuk ka mbajtur unazën e saj të fejesës nga ish i fejuari Paul Bernon:Kjo është qesharake’

Bethenny Frankel po shënon rekord mes thashethemeve për zgjedhjet e saj të bizhuterive pas ndarjes nga ish i fejuari Paul Bernon.

Paul Bernon

I mëparshmi Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut Përfaqësuesi i yllit sqaroi Faqja e gjashtë të hënën se ajo nuk ka një unazë fejese, pavarësisht spekulimeve të shkaktuara nga një postim në Instagram.

“Është e mahnitshme se si njerëzit i supozojnë gjërat. Ajo nuk mban unazë fejese. Ajo ka një ton bizhuteri. Kjo është qesharake, “tha përfaqësuesi.

Paul Bernon

Në postimin e diskutueshëm, Bethenny53-vjeçe, ndau një foto të saj me rroba banje të bardha një-copë nga “vendi i saj i lumtur” në Hamptons, me mbishkrimin “Suit veten” dhe hashtags që festojnë verën dhe fundjavat.

Ndërsa fansat e admiruan pamjen e saj gati për plazh, disa vunë re një diamant në gishtin e saj të majtë të unazës dhe vunë në dyshim statusin e saj të marrëdhënies.

Paul Bernon

Ky konfuzion vjen disa muaj më pas Frankel dhe Bernon përfunduan fejesën e tyre trevjeçare në mars.

Që nga ndarja e tyre, raportet kanë dalë për këtë Pali45 vjeç, tani është i përfshirë në mënyrë romantike Aurora Culpo, motra e mbretëreshës së bukurisë Olivia Culpo.

Aurora Culpo

thanë burimet Us Weekly që dyshja janë në lidhje për më shumë se dy muaj, me Bernon duke marrë pjesë e Olivias dasma e fundit krahas Aurora.

“Familja e saj e ka takuar atë dhe mendon se ai është një djalë vërtet i mirë, ‘normal’”, tha një burim. “Ata kanë shumë të përbashkëta me atë që është nga Bostoni dhe Aurora nga një zonë afër. Aurora ka kaluar kohë në Boston me të kohët e fundit.”

Aurora Culpo

Pali, gjithashtu një producent filmi, dhe Aurora thuhet se e goditi atë pas takimit në internet dhe përmes miqve të përbashkët. Ata u panë së bashku në vende të ndryshme, duke përfshirë një klub social në Boston dhe gjatë lundrimit përgjatë bregut të Rhode Island.

Në lidhje me të kaluarën e tij me Bethennytë brendshëm vunë re më parë dallimet e tyre në stilin e jetesës, duke përshkruar Bernon si një “djalë nën radar”. Pavarësisht ndarjes së tyre, Pali kishte propozuar në mënyrë të famshme një unazë diamanti në formë smeraldi me vlerë rreth 1 milion dollarë.

Paul Bernon dhe Bethenny Frankel

Bethenny Frankel dhe e Paul Bernon-it Udhëtimi i marrëdhënieve filloi me një shkëndijë dixhitale në vitin 2018.

Duke reflektuar mbi takimin e tyre, Frankel ndarë me NJERËZIT në prill 2021, “Ne u takuam në një aplikacion takimesh. Unë isha shumë me fat kur hyra dhe e pashë. Ai kishte një vezullim. Ai erdhi si i reklamuar – më mirë se i reklamuar. Ai e kapërceu shenjën.”

Bethenny Frankel

Marrëdhënia e tyre pa uljet dhe ngritjet e saj publike, të konfirmuara veçanërisht nga Bethenny veten gjatë një paraqitje të tetorit 2020 në Ellen DeGeneres Show, ku ajo diskutoi hapur ndarjen e tyre.

“E dini, jo gjithçka funksionon dhe kaq shumë njerëz janë përpjekur të përcaktojnë jetën time – jetën tonë – me “Kur do të fejohesh?” Kur do të keni një fëmijë? Kur do të martohesh?’” Frankel shprehur. “Dhe unë sapo kam kuptuar më shumë në jetë, me njerëzit që janë më të hapur dhe të sinqertë për jetën e tyre dhe atë që duan, se gjithçka nuk duhet të përfundojë në një kuti blu dhe një hark. Ne kemi pasur një marrëdhënie të shkëlqyer, të shkëlqyer dhe jam shumë i lumtur. Jo çdo gjë duhet të përfundojë keq. Disa gjëra thjesht nuk vazhdojnë dhe nuk janë negative, është vetëm jeta.”

Bethenny Frankel

Fejesa e çiftit, e konfirmuar nga NJERËZIT në mars 2021, por në fakt u propozua një muaj më parë në shkurt, ishte një çështje private, e cila Bethenny i dashur për thjeshtësinë dhe intimitetin e tij.

“Ndihej si një gjë e çuditshme të njoftoje se thjesht ndihesha kundërintuitive,” shpjegoi ajo më vonë. “Ishte intime. Vetëm ne të dy, në një ishull në Florida. Pa grim, pa manikyr, pa foto unazash. Ishte shumë e thjeshtë dhe e bukur.”

Bethenny Frankel

Duke folur më tej për fejesën e tyre me Extra, Frankel u shpreh e emocionuar, duke e përshkruar Bernon si “një person i mirë që e dua. Nuk e di nëse është një yin për yang tim, por ai është vërtet i relaksuar, është i butë dhe është shumë, shumë qesharak.”

Ndërsa spekulimet vazhdojnë të qarkullojnë i Frankelit jeta personale, aktiviteti i saj i fundit në rrjetet sociale vetëm sa ka nxitur kuriozitetin për kapitullin e saj pas fejesës.