Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel pretendon se ish-burri i saj Jason Hoppy e mbylli qenin e saj në një njësi magazinimi

Bethenny Frankel pretendon se ish-burri i saj Jason Hoppy e mbylli qenin e saj në një njësi magazinimi

Bethenny Frankel tregoi një incident shqetësues mes divorcit të saj nga Jason Hoppyduke pretenduar se qeni i saj ishte “i mbyllur në njësinë e magazinimit” dhe ajo nuk mund ta gjente atë.

Tek ajo Vetëm B i divorcuar podcast, Housewives Real të Nju Jorkut alum ndau: “Kishte një incident tjetër pikërisht në të njëjtën kohë ku një nga asistentët e mi tha se nuk e dimë se ku është qeni. Nuk e dimë se ku Biskotë është.” Ajo vazhdoi, duke zbuluar: “Dhe më pas më thanë (ajo) ishte mbyllur në një njësi magazinimi… Biskotëme një tas ushqimi dhe një tas uji, ishte mbyllur në njësinë e magazinimit dhe po lehte dhe ndërtesa po ankohej.”

Bethenny Frankel

Bethenny shprehu zhgënjimin e saj që iu desh t'i dërgonte email avokatit të saj disa herë për ta gjetur Biskotë, pasi ajo nuk ka mundur të informojë vajzën e saj për situatën. Më në fund, ata u morën Biskotë nga një objekt në Nju Jork.

Ajo gjithashtu zbuloi se ndihej e shqetësuar, duke dyshuar se ajo ishte “ingjistruar” pasi ndihmësit e saj pyetën se si ish-i i saj e dinte vendndodhjen e saj. “Isha si, 'Oh wow. Unë jam nën rrethim tani'”, pranoi ajo, duke shtuar se vendosi një “drykë” në derën e dhomës së saj të dhomës.

Bethenny Frankel

Frankel në mënyrë të famshme lidhi nyjën me Hoppy në një martesë luksoze televizive në vitin 2010. Pavarësisht se ndanë një vajzë, Bryn Hoppyi cili tani është 13 vjeç, martesa e tyre përfundoi në vitin 2012, duke pasur një betejë divorci që zgjati për një dekadë.

Megjithatë, përpara se të shkëmbenin betimet, u nënshkrua një paramartesë “s-ty”. Bethenny fillimisht i rezistoi idesë. Ishte agjenti dhe avokatët e saj që përfundimisht e bindën atë të pajtohej, duke i kujtuar asaj: “Unë po martohem me një djalë të rregullt, një djalë të qytetit të vogël.”

Bethenny Frankel

Muajin e kaluar, Bethenny njoftoi një ndërprerje nga podkasti i saj pas vdekjes së nënës së saj, duke hequr gjithashtu disa episode.