Bethenny Frankel 'Përdorur për të detyruar' veten në seks me ish-in

Klea

Bethenny Frankel 'Përdorur për të detyruar' veten në seks me ish-in

TW: Ky artikull do të diskutojë humbjen e shtatzënisë. Nëse jeni të ndjeshëm ndaj kësaj teme, ju lutemi këshillohuni.

Ish-ylli i The Real Housewives of New York City Bethenny Frankel po tregon gjithçka për divorcin e saj nga ish-bashkëshorti Jason Hoppy. Çifti u martua në vitin 2010, por në vitin 2012, martesa e tyre kishte përfunduar. Bethenny dhe Jason kanë një vajzë, Bryn Hoppy.

Bethenny bëri kërkesë për divorc në vitin 2013, por divorci i tyre nga ferri nuk u finalizua deri në vitin 2021. Tani ajo po zhytet në detajet rreth martesës së saj dhe të gjithë flamujt e kuq që i injoroi para dasmës së tyre.

Alumi RHONY mbeti përsëri shtatzënë, por pësoi një abort. “Në një mënyrë konstruktive, thashë, 'Jam disi e lehtësuar … sepse nuk mendoj se kjo është një marrëdhënie e shëndetshme apo pozitive,” kujton Bethenny. Jason dyshohet se e quajti gruan e tij një “pjesë të vërtetë sh*t”. Po!

Bethenny nuk donte të merrej me Jason

Në episodin e dytë të podcast-it të saj, Just B Divorced, ajo foli për hezitimin e saj për të bërë seks me burrin e saj. Unë po e shtoj këtë në listën e gjërave që nuk kam dashur kurrë t'i di.

“Ai më thoshte: “Ti je si një bllok akulli”, sepse unë nuk doja të isha intime,” shpjegoi Bethenny. “Nuk doja të bëja seks.” Sa më shumë dëgjoj për këtë martesë, aq më shumë pyes veten se si zgjati aq gjatë.

“Unë e detyroja veten, ia bëja gojën vetes duke e bërë këtë… është torturë,” tha ajo. Përsëri, TMI. Por Bethenny ishte e qartë për ndjenjat e saj për vajzën e saj të dashur, Bryn.

“Nuk do të pendohem kurrë për vajzën time për një minutë, por u ndjeva sikur më ngacmuan, më rrahën me ujë dhe më fshikulluan dhe në një rrugë nga e cila nuk mund të dilja,” shpjegoi Bethenny. Ndërsa ata ishin në lidhje, Jason bëri të ditur se donte një fëmijë, dhe së shpejti.

Nuk jam i sigurt pse Bethenny vendosi të hapë kasafortën për martesën e saj, por disa gjëra mund të lihen pa u thënë. Thjesht duke thënë.

Real Housewives of New York po transmetohet në Peacock.