Klea

Bethenny Frankel ndihej ‘sentimentale’ duke parë Andy Cohen ‘simpatik’: ‘Konfuzion rreth e rrotull’

Bethenny Frankel do të ketë një filxhan oops me dy derdhje të uops dhe një e shtënë e Unë u ngrita. Duket sikur alumja Real Housewives e Nju Jorkut po ndihet në njëfarë mënyre për ish-shefin e saj dhe ky është një mësim i mirë se si funksionon Karma.

Bethenny ka kaluar pjesën më të mirë të një viti duke u përpjekur të rrëzojë Bravo, Andy Cohen, dhe krijoi lëvizjen e “llogaritjes së realitetit televiziv”. Kishte disa këmbë gjatë grevës SAG-AFTRA, por tani që njerëzit po kthehen në punë, askush nuk kujdeset për zemërimin e Beth-it.

Pasi gjërat janë rregulluar dhe duket sikur ajo në fakt nuk e ka shkatërruar programin e pascript, Bethenny mund të ketë ndjenja pendimi. Ose ajo e ka kuptuar se sa mbretëror ka ngatërruar. Thënë kështu, Beth do të bëjë gjithçka përveçse të pranojë humbjen. Ajo foli për të parë Andin në një festë festash në një episod të fundit të podcast-it të saj, Just B me Bethenny Frankel.

A është ajo gati për të puthur dhe grimuar?

Meqenëse Bethenny nuk po shikon aktualisht një perandori krejt të re për të ngritur nga rrënojat e televizionit të realitetit, ajo mund ose nuk mund të jetë duke hedhur bazat për të provuar të rregullojë miqësinë e saj me Andin. Ndërsa Andy Cohen është shumë gjëra, ai nuk është bedel.

iHeartRadio pati koncertin e tij Jingle Ball natën tjetër dhe Andy dhe Bethy ishin në listën e të ftuarve. Ajo kishte disa ndjenja për të parë shokun e saj të vjetër nga larg. “Unë shoh Andy Cohen në distancë në një fanellë duke folur me disa djem, ashtu si duke pirë një birrë, mendoj … Dhe … është shumë shpejt, ju e dini për të dy ne jam e sigurt,” filloi ajo.

Epo, do të më duhet të them që Andi nuk po kontrollon për Bethenny dhe “shumë shpejt” për Beth është “kurrë” për Andin. “Por është sikur e di që ne të dy kemi kujtime të bukura dhe është konfuze përreth”, shtoi ajo. Nuk është aq konfuze. Dikush u tërbua kur një shfaqje e hapur nuk u zhvillua dhe e ktheu atë në një heqje të njëanshme.

Beth po ndihet e ngrohtë dhe e turbullt brenda…

Fatmirësisht Bethenny ishte e mjaftueshme në mendjen e saj të duhur për të mos iu afruar Andit kur ai po merrej me biznesin e tij dhe përpiqej të argëtohej. “Dhe jam e sigurt që është konfuze për të,” vazhdoi ajo. Unë jam i sigurt se nuk është. Dyshoj që Beth të jetë mjaft i lartë në listën e tij sa të shqetësohet fare për të – dhe kjo po e çmend atë.

Më pas, ajo u mundua të thoshte se e kishte bërë “mjaft të qartë” se nuk kishte “asnjë hakmarrje personale” kundër Andit. Sigurisht, nëse nuk i numëroni muajt që ajo shpenzoi për të keqpërdorur emrin dhe rrjetin e tij.

Duke e parë atë gjatë pushimeve, Beth-in e bëri të ngrohtë dhe të paqartë brenda – gjoja. Zonja dhe zotërinj, kështu duket keqardhja. “Janë pushime dhe ndjenja sentimentale. Nuk ka asnjë arsye për të djegur gjithçka deri në tokë,” Zonjë ju e keni bërë këtë tashmë. Leviz.

Dhe pastaj copëza e saj e fundit e dinjitetit fluturon nga dritarja. “Nuk është se nuk e shoh Andin shumë të këndshëm, shumë simpatik, shumë zbavitës dhe [I] kanë kujtime të bukura, “tha Bethenny. Shpresoj që ajo t’i mbajë ato kujtime.