Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel merr ngushëllim në rezidencën Hamptons prej 5 milionë dollarësh pas ndarjes nga Paul Bernon!

Bethenny Frankel merr ngushëllim në rezidencën Hamptons prej 5 milionë dollarësh pas ndarjes nga Paul Bernon!

Bethenny Frankel duket se po përqafon qetësinë e Hamptons në mes të ndarjes së saj nga Paul Bernon.

I mëparshmi Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut Ylli shkoi në Instagram të hënën për të ndarë ndjenjat e saj për të filluar nga e para në vendin piktoresk.

Bethenny Frankel

Në postimin e saj të përzemërt, Bethenny shprehu mirënjohjen për ndjenjën e saj të ripërtëritjes, duke nënvizuar një fotografi me fjalët, “verë e re, shtëpi e re (dhe) kapitull i ri”. Mesazhi i saj rrezatonte pozitivitet teksa u uroi ndjekësve të saj një Ditë Përkujtimore të mbushur me momente të dashura dhe të dashura.

“Dita juaj e Përkujtimit qoftë e mbushur me kuptim, familje, kujtime dhe dashuri,” shkroi ajo, duke ofruar një kujtesë të butë për të jetuar në këtë moment dhe për të gjetur gëzim në kënaqësitë e thjeshta të jetës. Duke përfunduar me një mesazh dashurie për veten, ajo shtoi: “Jini prezente, qeshni dhe mos e merrni veten shumë seriozisht… të dua! … #hamptons #vendi i lumtur.”

Bethenny Frankel

Duke filluar shfaqjen e rrëshqitjes, Frankel tregoi dhuntinë e saj të modës duke kombinuar një kapelë dhe çizme kaubojje me një bluzë të bardhë elegant dhe një fund xhins me rrip. Karuseli i imazheve paraqiste gjithashtu fotografi të vajzës së saj 14-vjeçare, Bryn, dhe shoqëruesve të tyre me gëzof, duke ofruar një vështrim në banesën e tyre komode të stolisur me letër-muri simpatik me model kockash.

Askush që i shmanget luksit, Bethenny i trajtoi ndjekësit e saj me pamjet e oborrit të saj të jashtëm, pishinës dhe pamjes mahnitëse të plazhit. Shtëpia prej 3,500 metrash katrorë, me pamje nga Gjiri Shinnecock, ishte një blerje e fundit në tetor 2023 për 5.45 milionë dollarë, sipas raporteve nga Hedges.

Bethenny Frankel

Tifozët nuk mund të mos shprehnin emocionet e tyre Bethenny's shtëpi e re, me shumë zhurmë për një turne virtual. “Bethenny na trego pronën tënde të re!!” tha një fans. “I lumtur të shoh se po jeton jetën tënde më të mirë” rrëmbeu një ndjekës, ndërsa një tjetër thirri: “Ai do të çmendet kur ta shohë këtë!”

Vitrina e mediave sociale vjen në mes të raporteve për ndarjen e Frankel nga partneri i vjetër Paul Bernon45 vjeç, pas gjashtë vitesh së bashku. Spekulimet u intensifikuan kur ndjekësit vunë re mungesën e unazës së saj masive të fejesës në fotot e fundit.

Bethenny Frankel

Bethennyi cili filloi të takohej Pali në vitin 2018, sqaroi se pavarësisht se i tha “po” propozimit të tij me një xixëllonja verbuese 10 karatësh, ajo nuk kishte ndërmend të shkonte më në korridor. Martesa e saj e mëparshme me babain e vajzës së saj, Jason Hoppy, nga viti 2010 deri në 2021, përfundoi në mënyrë të trazuar, një udhëtim që ajo e ka ndarë sinqerisht në podkastin e saj Vetëm B i divorcuar.

Bethenny Frankel

Duke reflektuar mbi përvojat e saj të kaluara, Frankel u hap për betejat e saj me besimin dhe çrregullimin e stresit post-traumatik në një episod të prillit. “Unë jam djegur,” pranoi ajo, duke hedhur dritë mbi sfidat që ajo vazhdon të lundrojë në ndjekjen e rritjes personale dhe lumturisë.