Joe Jonas

Klea

Bethenny Frankel kritikon trajtimin e Joe Jonas të divorcit me Sophie Turner, thotë se është ‘mbrapsht’

Bethenny Frankel kritikon trajtimin e Joe Jonas të divorcit me Sophie Turner, thotë se është ‘mbrapsht’

Bethenny Frankel po rëndon Joe Jonas’ Ndarja nga aktorja, Sophie Turner. Të Shtëpiake të vërteta të Nju Jorkut alum shkoi në TikTok të mërkurën për të shpërthyer Jonas për gjoja “tjerrje”, divorcin e çiftit.

“Duket sikur ekipi i tij vendosi të … të vriste ose të vritet,” tha ajo në platformë të mërkurën. “Ekipi i tij i PR tha patjetër, ‘Ne e dimë se kjo po vjen dhe ne duhet ta kthejmë këtë gjë. Ne duhet të shkojmë dhe të përpiqemi të kontrollojmë oqeanin.”

Bethenny Frankel

Ish-ylli i Bravo vazhdoi – “Nuk mund të ngatërrohesh me median. Media është oqeani. Ajo thjesht do t’ju marrë përsipër si një valë e madhe. Nuk mund të përpiqesh të ngatërrohesh me oqeanin.”

Bethenny52-vjeç, vazhdoi të pretendonte se strategjia po “rezultoi mbrapsht”, duke theksuar reagimet negative mbi raportet e e Turner-it zakonet e festave dhe pamjet inkriminuese të kamerës së Unazës që qarkulluan në internet.

“Mos e nënvlerësoni inteligjencën dhe instinktet e grave,” tha biznesmenja. “Duket sikur një kamp filloi kampingun shumë shpejt.”

Bethenny Frankel

Jonas dhe plani i aktores 27-vjeçare për t’u divorcuar u konfirmua nga Page Six, gjatë fundjavës. Muzikanti paraqiti kërkesën për divorc në Miami dy ditë më vonë, duke deklaruar se martesa e tij 4-vjeçare ishte “e prishur në mënyrë të pakthyeshme”.

Joe Jonas

Një burim i brendshëm i tha gazetës se vendimi ishte një veprim i “zgjidhjes së fundit” për këngëtarin e Jonas Brothers.

“Ai kurrë nuk donte të shpërbënte familjen e tij,” pretendoi burimi i brendshëm. “Një shtëpi e pakënaqur nuk është një shtëpi, dhe e vërteta është se ai dhe Sofia po e kalonin këtë vit.”

e Turner-it festimi i faktorizuar në Jonas’ Vendimi, sipas një raporti të TMZ. Fotot e shkrepjeve të “Game of Thrones” në një bar u bënë virale disa ditë përpara se të shpërndahej lajmi për ndarjen. Herzog Stephenson, menaxher i DropShot, i tha Daily Mail të enjten se Turner dukej “e lumtur dhe e relaksuar” gjatë natës së saj jashtë.

“Ishte e qartë kur isha me Sofia se ajo donte të kthehej në ditët e saj të festës,” pretendoi ai. “E ndjeva se asaj i mungonin ato kohë.”

Joe Jonas

Dy vajzat e vogla të çiftit të larguar kanë jetuar me babanë e tyre, sipas një raporti të People. Jonas po kërkon “përgjegjësi të përbashkët prindërore” me ish-in e tij të ardhshëm.

Jonas, 34, ka udhëtuar me vëllezërit e tij, Nick dhe Kevin, për turneun e grupit Five Albums, One Night. Jonas u fotografua, pa unazën e tij të martesës, duke ngrënë jashtë me fëmijët e tij të mërkurën. Turner raportohet se ndodhet në Angli, duke filmuar një projekt të ri.

Joe Jonas

Fansat kanë përdorur rrjetet sociale për t’u mbrojtur Turner si një nënë punëtore, mes polemikave.

Një fanse shkroi në Twitter: “Është e gabuar të turpërosh një grua dhe të përpiqesh ta përshkruajësh atë si një nënë të keqe për të pasur thjesht një karrierë”.

Një përdorues tjetër tha – “Duket si minimumi që ai duhet të shikojë fëmijët ndërsa ajo është duke punuar.”

Jonas dhe Turner u martuan në maj 2019. Ata mirëpritën vajzat e tyre në korrik 2020 dhe korrik 2022.