Bethenny Frankel

Klea

Bethenny Frankel hap rreth javës së vështirë si ish i fejuari Paul Bernon takohet me Aurora Culpo

Bethenny Frankel hap rreth javës së vështirë si ish i fejuari Paul Bernon takohet me Aurora Culpo

Bethenny Frankel mori në rrjetet sociale këtë 4 korrik për të reflektuar mbi atë që ajo e përshkroi si një javë veçanërisht të vështirë, në kontrast të fortë me festimet festive rreth saj.

Bethenny Frankel

Nga qetësia e shtëpisë së saj në Hamptons, e para Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut Ylli ndau betejat e saj në një mënyrë të sinqertë TIK Tok video.

E filmuar teksa ishte shtrirë në shtrat me qenin e saj, Frankel i krahasoi vështirësitë e saj të fundit me humbje të konsiderueshme personale, megjithëse me një prekje të sinqeritetit të saj karakteristik.

Bethenny Frankel

“Nëna ime që vdiste kur isha në gjendje të ulët ishte si 1, ndoshta kjo ishte si 3”, zbuloi ajo, duke zbuluar thellësinë e trazirave të saj të fundit emocionale. “Unë nuk kam fjetur gjatë gjithë javës.”

Ndërsa vajza e saj 14-vjeçare, Brynnshijoi festimet tradicionale të 4 korrikut në shtëpinë e një miku, Bethenny pranoi se nuk ndihej i sinkronizuar me humorin festiv.

Bethenny Frankel

Duke zgjedhur ndershmërinë mbi fasadën, ajo tha me tallje, “Unë nuk pretendoj të jetoj në vend”, duke iu referuar këngës ikonike të Ricky Martin. Në vend të kësaj, ajo shpiku, “Unë po jetoj la vida no-ca”.

Frankel premtoi të ndajë më shumë detaje në podcastin e saj javor, duke ngacmuar, “Po përpiqem të mos dështoj. Do t’i shpjegoj të gjitha më vonë. Vërtet, me të vërtetë s-t në një krisur.”

Bethenny Frankel

Videoja përfundoi me një paraqitje të shkurtër të margaritës së saj pranë shtratit, teksa ajo u uroi ndjekësve të saj një 4 korrik të lumtur, një kujtim i fortë i përpjekjes së saj për të gjetur ngushëllim mes sfidave personale.

Ky reflektim publik vjen pas raportimeve se ish i fejuari i saj, Paul Bernon, ka nisur një lidhje të re me Aurora Culpo, pas përfundimit të fejesës së tyre.

Paul Bernon

Zbulimi fitoi vëmendje shtesë pasi çifti i ri u pa duke u puthur me pasion në Boston pak para dasmës së profilit të lartë. e Aurorës motra, Olivia Culpo, për yllin e NFL, Christian McCaffrey.

Ngjarja shkaktoi njëfarë tensioni në familje; Olivia deklaroi në mënyrë eksplicite në podkastin e saj se e pa të papërshtatshme që Aurora të sillte Bernon në dasmë, duke cituar se ajo nuk e kishte takuar kurrë: “(Është) e vrazhdë të ftosh dikë që nuk e kam takuar kurrë.”

Bethenny Frankel

Pavarësisht nga kohëzgjatja e shkurtër e marrëdhënies së tyre, Aurora tashmë ka prezantuar Bernon fëmijëve të saj dhe takoi fëmijët e tij adoleshentë, duke reflektuar seriozitetin e lidhjes së tyre.

“Ai i ka takuar dy herë dhe, si në FaceTime dhe gjëra të tjera.” Aurora të përbashkëta, duke treguar përzierjen e jetës së tyre familjare që herët. Ajo gjithashtu takoi fëmijët e tij gjatë një ndeshje tenisi në dyshe, duke i përshkruar ata si “vërtetë të bukur” dhe duke vlerësuar pjekurinë e e Palit Fëmijët 17 dhe 14-vjeçarë, të cilët ajo i duket shumë e drejtpërdrejtë.