Bethenny Frankel godet 'e hidhur' Lisa Vanderpump për 'xhelozinë e saj epike'

Klea

Bethenny Frankel godet ‘e hidhur’ Lisa Vanderpump për ‘xhelozinë e saj epike’

Mirë, Bethenny Frankel ka vendosur të sfidojë një nga Lisa Vanderpump’s opinionet. Kjo ka kaluar një kohë e gjatë pasi Bethenny nuk dukej se nuk e “kënaqte” kurrë Lizën kur u shfaq në Real Housewives of Beverly Hills gjatë sezoneve 6 dhe 8.

Në mes të premierës së sezonit 11 të Vanderpump Rules, Beth hyri në podkastin e saj dhe ndau mendimet e saj mbi qëndrimin e Lisa-s rreth moskthimit të Rachel Leviss në shfaqje. Për më tepër, ajo nënkupton që LVP është edhe “i hidhur” dhe viktimë e “xhelozisë epike”. Gjithçka u rrëzua në episodin e së hënës të ReWives.

“Keqardhje, pa keqardhje”

Bethenny ka disa ndjenja të forta në lidhje me kritikat e Lizës për Rachel dhe jo më kot, ajo mund të ketë të drejtë. Prisni derisa të kontrolloj presionin e gjakut pasi të pajtohem me Beth-in. Si zakonisht, lindja e saj është … jo e butë.

“Më qaj një lumë. Ku do ta ndante historinë e saj? Në pompë? Për disa roze nga të cilat është shëruar dhe trauma? Unë nuk mendoj kështu”, filloi alumi Real Housewives of New York.

“Më vjen keq, jo keq që jemi ende të gjithë të hidhur që Raquel, muaj më parë, erdhi në podcastin tim dhe është e emocionuar që e bëri atë”, shtoi Bethenny. E kuptoj që ajo në thelb po mbron Rachelin, por nëse i pëlqen kaq shumë, mbase thirreni me emrin e saj aktual.

Pastaj Bethenny e quajti reagimin e Lizës ndaj Rachel që zgjodhi një rrugë tjetër, një “shembull epik të xhelozisë”. Në rregull, ja çfarë. Lisa ndoshta nuk është xheloze Rachel zgjodhi platformën e Bethenny për të ndarë historinë e saj. Ajo që Lisa (dhe pjesa tjetër e kastit) po ndjejnë është zemërimi që Rachel ua hoqi përmbajtjen e Sezonit 11.

Por ju e dini, gjithçka ka të bëjë me Bethenny. Burrë, a mund ta shihni Scheana Shay dhe Beth duke biseduar? Kjo do të ishte ekuivalenti i torturës, sipas Kombeve të Bashkuara.

“Njerëzit janë ende të hidhur që Raquel erdhi imja podcast, për të cilin ajo është ende e emocionuar. Si, unë jam i emocionuar, iHeart është i emocionuar, Raquel është i emocionuar. Lisa Vanderpump, nuk jeni të emocionuar? Ne do ta marrim. Të gjithë jemi mirë,” vazhdoi Beth. Gjithashtu, është RACHEL dhe nuk mund ta imagjinoj se si Bethenny u fut në këtë dramë, por ja ku jemi.

Është mirë, ajo “i pëlqen” Lisa

“Dhe mua më pëlqen Lisa! Lisa është e mrekullueshme. Shijoni suksesin tuaj, shijoni jetën tuaj, shijoni barin tuaj, shijoni shfaqjet tuaja, shijoni Bravo – gjithçka mirë! Por, si, të gjithë jemi në rregull që ju jeni të zhgënjyer. Ne jemi mirë me të, sepse jemi të emëruar dhe të emocionuar,” vuri në dukje ajo. Sigurisht, Jan. Bethenny nuk është aspak xheloze Lisa ka ende një punë në Bravo, një shfaqje hit dhe disa biznese që, ju e dini, po ecin mirë.

Qëndroni të sintonizuar, Bethenny do të zbulojë se të gjithë janë xhelozë sepse ajo orkestroi Scandoval.

Si përfundim, Vanderpump Rules transmetohet çdo të martë në orën 20:00/ET në Bravo, pa Rachel.

Emisioni i Bethenny transmetohet…