Ben Willoughby zbulon arsyen e vërtetë pas ndarjes së Camille Lamb

Klea

Ben Willoughby zbulon arsyen e vërtetë pas ndarjes së Camille Lamb

Ka kaluar gati një vit që Poshtë kuvertës Sezoni 10 transmetoi finalen e tij dhe disa nga fytyrat më pak të dukshme në kast janë zbehur në errësirë. Camille Lamb, duke qenë një nga më të paharrueshmet për qëndrimin e saj të turpshëm në punë dhe devijimin e pafund, nuk ishte një nga ata njerëz. Dhe si rrjedhojë, romanca e Camille me Ben Willoughby është një tjetër temë me interes nga Sezoni 10. Me premierën e ardhshme të Sezonit 11, drejtuesit kryesor iu kërkua të tregonte se çfarë ndodhi me romancën pas përfundimit të sezonit charter. Pse u ndanë Beni dhe Camille?

Ben tha se ai “e kishte” Camille “në më të mirën e saj” përpara ndarjes

Vendasja australiane i tha E! Lajm, “Pasqyra është një gjë e bukur, por është gjithashtu një dhimbje në byth.”

“Duke parë prapa, duke vazhduar gati dy vjet tani, unë isha shumë më i investuar se ajo”, zbuloi ai. “Nuk arritët të shihnit shumë nga prapaskenat. Ishte shumë e lezetshme, ishte shumë e dashur marrëdhënia jonë, por më pas sapo kamera ndaloi, ishte e gjitha ajo.”

Pasi fluturoi nga vendlindja e tij Australia për ta vizituar atë në Florida, Benit e kishte shumë të qartë se ku qëndronin gjërat.

“Kam qenë në Australi për rreth dy javë dhe më pas vendosa të kthehem për ta parë sepse asaj i mungonte”, shpjegoi Ben. “Ajo tha se me të vërtetë donte të ishte me mua në Florida, kështu që vendosa të shkoja në Florida. Arrita atje dhe vendosa që ajo nuk ishte besnike.”

“Ne nuk jemi më në kontakt, por mendoj se e kam marrë atë në më të mirën e saj,” kujtoi Ben.

Udhëheqësi kryesor përfshihet me udhëtime të shumta me varkë në sezonin e ardhshëm. Ai bëri shaka, “Nuk do të isha unë nëse nuk do të kishte një apo dy udhëtim me varkë. Kur eci në bord këtë sezon, më pëlqyen pak shanset e mia. Unë thashë: ‘Unë mund të jem drejtuesi këtu, kështu që kam pasur pak interes nga zonjat që në fillim.’ Gjithashtu, nuk kam pasur kurrë një romancë pune me dikë në të njëjtin departament, kështu që kjo është padyshim një kurbë e re mësimi për mua dhe është padyshim një ujë i ri, kështu që më duhet të lundroj.”

Sezoni 11 i Below Deck jep premierë të hënën, më 5 shkurt në orën 21:00 në Bravo.