BDI e Shannon Beador ishte në përvjetorin e ish-martesës me Davidin

Klea

BDI e Shannon Beador ishte në përvjetorin e ish-martesës me Davidin

Ylli i Real Housewives of Orange County Shannon Beador ka goditur një copë toke të ashpër. Dhe shtëpia dhe shkurret e dikujt gjithashtu. Shannon ishte nën ndikimin dhe përplasi makinën e saj në një shtëpi. Disa shkurre paguan çmimin përfundimtar. Fatkeqësisht, qeni i saj i dashur Archie ishte së bashku për këtë udhëtim.

Pasi goditi shtëpinë, Shannon u largua me makinë dhe u parkua në mes të rrugës. Ajo bëri sikur ecte Archie kur mbërriti policia. Por ajo u arrestua dhe përfundimisht u akuzua për dy kundërvajtje: BDI dhe goditja me vrap. Ajo pësoi një krah të thyer dhe disa lëndime në fytyrë.

Ndërsa ajo është duke u rikuperuar, Shannon po planifikon të qëndrojë me miqtë. Një nga ata miq është edhe ish i dashuri i saj, John Janssen. Siç mund ta mbani mend, John e braktisi ish-in e tij menjëherë pas mbylljes së filmit për sezonin 17.

A ishte e rëndësishme data e aksidentit?

Gjithashtu dukej se Shannon ishte në shtëpinë e John-it menjëherë përpara aksidentit. Në fakt, fqinjët pohuan se dyshja po “grindeshin me zë të lartë” në shtëpinë e John, pikërisht përpara se Shannon të largohej me makinë. Data e përplasjes ishte 16 shtatori 2023. Dhe sipas The Daily Dish, Shannon eci nëpër rresht me David Beador më 16 shtator 2000.

A mund të jetë një rastësi? Po. Ose ndoshta u përfshi në argumentin e supozuar që John dhe Shannon patën atë natë. Sigurisht, asnjë nga këto nuk verifikohet. Është thjesht shumë interesante.

David dhe Shannon kishin një marrëdhënie të trazuar në rastin më të mirë. Ai e tradhtoi atë, por ata vendosën ta zgjidhin atë. Në fund, ata u ndanë pas 17 vitesh mjerim martesor. Pasi shkuan në luftë për kujdestarinë e vajzave të tyre dhe mbështetjen e bashkëshortit, divorci i tyre u finalizua në vitin 2019.

Ka spekulime se John dhe Shannon po takohen sërish. Gjoni e ka mohuar këtë, dhe ai gjithashtu ka mohuar se ata kanë debatuar natën e përplasjes së saj me makinë.

Por një gjë është shumë e qartë. Shannon duhet të bëjë zgjedhje më të mira kur zgjedh të dashurin e saj të ardhshëm.

Mund të kapni Real Housewives of Orange County të mërkurën në mbrëmje në Bravo në orën 8/7c.