Bachelorja Joey Graziadei trondit fansat me Buzzcut

Klea

Bachelorja Joey Graziadei trondit fansat me Buzzcut

Xhoi Graziadei ka rruar kaçurrelat e tij të bukura.

Më 22 qershor, Bachelor alum postoi një video të tij duke tundur flokët e tij të njohur që rrjedhin. Pasi mbulon me dorë objektivin e kamerës, skena e radhës zbulon Xhoin me kokën e saporruar.

“Ishte koha për Summer Cut”, ka shkruar ai postimin.

Shqyrtimet janë të përziera

“Jo, rrjedha e tij madhështore!” komentoi një ndjekës, duke iu referuar bravave me onde të markës së Joey-t.

“Më gulçova me zë të lartë”, ka shkruar një tjetër, i tronditur qartë nga pamja e re.

Komentues të tjerë vunë re shpejt se stili i ri i shkurtër nxjerr në pah ngjyrën jeshile të syve të Xhoit.

Një admirues shkroi: “Duket sikur prerja e zhurmës i bën sytë edhe më të mrekullueshëm!”

Një tjetër shtoi, “Ok, kështu që sytë tuaj u bënë më të mrekullueshëm me këtë prerje.”

“Dhe të mendosh se mendova se flokët e tu ishin tipari juaj më i mirë,” pranoi një përdorues tjetër. “E dëshmuar përsëri gabim.”

Mos u shqetësoni, zonja! Flokët rrjedhëse të Xhoit do të rriten përsëri kur të përfundojë vera.

Beqari gjen shpirtin e tij binjak

Joey u shfaq për herë të parë si një nga konkurrentët e Charity Lawson në sezonin 20 të The Bachelorette. Flokët e tij me onde, sytë e tij të gjelbër dhe buzëqeshja e tij simpatike e çuan atë deri në fund të sezonit si një nga dy burrat e fundit në këmbë. Mjerisht, Charity e la Joey-n me zemër të thyer kur ajo pranoi propozimin e Dotun Olubeko.

Pas zhgënjimit të tij në The Bachelorette, Joey u zgjodh si Bachelor i sezonit 28. Ai në finale i propozoi Kelsey Anderson-it dhe aktualisht çifti po shijon një fejesë të gjatë. tha Kelsey Njerëzit se ata planifikojnë të fejohen për dy ose tre vjet, në mënyrë që të njihen më mirë.

“Ne duam të premtojmë jetën tonë së bashku,” tha Xhoi, “por nuk duam ta nxitojmë … Ne kemi pjesën tjetër të jetës sonë … Do ta marrim atë ditë pas dite dhe thjesht do ta shijojmë këtë kohë.”

Sa i përket një martese të vërtetë, Kelsey nuk është ende e sigurt se çfarë lloj feste dëshiron. “Unë sinqerisht nuk e di se si dua të duket dasma ime,” tha ajo. “Patjetër që dua të gjithë miqtë dhe familjen time të ngushtë atje, [and] Unë dua një martesë shumë të përjetshme, por ku? Nuk jam i sigurt. Unë mendoj se ne do të duhet ta kuptojmë këtë.”