Bachelorette Alum Joey Graziadei është Bachelor për sezonin 28

Klea

Bachelorette Alum Joey Graziadei është Bachelor për sezonin 28

Ndërsa Charity Lawson zgjodhi burrin e saj në finalen e sezonit 20 të Bachelorette, një njeri i ri kryesor për Bachelor u zbulua. Askush tjetër përveç yllit të sezonit të kaluar dhe finalistit, Xhoi Graziadei!

Fansat u gëzuan kur panë se ai do të kthehej në Bachelor Nation. Ai është padyshim një nga njerëzit më të sjellshëm, më të butë që i është bashkuar ekskluzivitetit në historinë e fundit. Dhe tani, ai do të shkojë në një aventurë dashurie krejt të tijën.

Nga zemërthyerja, tek shpresa

Pas një largimi zemërthyer në fund të sezonit të Charity, Joey ka një mundësi të dytë për të gjetur ndeshjen e tij të përsosur. Ai do të jetë njeriu kryesor në sezonin 28 të Bachelor.

“Po zhytet shumë ngadalë, por po përpiqem të jem i pranishëm, ta shijoj, por kjo është çmenduri,” tha Graziadei. “Dmth, unë do të jem personi i parë që do të thotë se kjo është e egër. Nuk e prisja kurrë këtë, nuk e dija se si po ndryshon jeta ime në këtë moment. Pra, po, gjëra të çmendura, por unë jam i emocionuar.”

I ndershëm dhe i hapur gjatë gjithë rrugëtimit të tij, profesionisti karizmatik i tenisit shpreson të gjejë dashuri të qëndrueshme. Tani, ai do të jetë ai që shpërndan trëndafila, kur sezoni i ri i The Bachelor të ketë premierë vitin e ardhshëm në ABC.

Joey thotë se ai është “në kërkim të një partneri jetësor i cili është i shoqërueshëm, i kujdesshëm dhe ndan dashurinë e tij për aventurën dhe eksplorimin e jashtëm”. Ai është dikush që i pëlqen të ecë dhe të shfletojë, përpara se të mbarojë ditën duke parë perëndimin e diellit. Pra, a ka një zonjë atje që mund ta ndajë atë jetë me të? Ne me siguri shpresojmë kështu. Ai është mjaft i kapur.

Sezoni 28 i Bachelor vjen në ABC në 2024.