Bachelorette Alum Gabby Windey prezanton një dashuri të re

Klea

Bachelorette Alum Gabby Windey prezanton një dashuri të re

Sekreti është zbuluar: Sezoni 26 Beqare yll Gabi Uindi ka një dashuri të re. Për herë të parë ndonjëherë, ajo po takohet me një grua dhe po shkëlqen nga lumturia.

Edhe pse i pëlqen të ngacmojë dhe të ushqejë thashethemet, ajo e mbajti këtë histori afër derisa u bë gati për ta ndarë. Më në fund ajo është e lumtur të ndajë lajmet e saj në rrjetet sociale.

Gjithmonë duke dashur të jetojë të vërtetën e saj, Gabby e ka shpallur me krenari lidhjen e saj të re në Instagram. Më në fund duke zbuluar më 2 gusht se ishte në lidhje me shkrimtarin e komedisë Robby Hoffman, ajo u përmbyt menjëherë nga dashuria dhe mbështetja e Kombit Bachelor.

“Të thashë që jam vajzë e një vajze!”

Bashkëylli i Gabby’s Bachelorette, Rachel Recchia, ishte një nga të parat që postoi urime. “Të dua me gjithë zemrën dhe shpirtin tim”, ka shkruar ajo, duke theksuar mesazhin e saj me pesë zemra të bardha.

Frontmeni i sezonit 20 të Bachelor Ben Higgins ofroi urimet e tij të mira. “Epo, bir i biskotës. Kjo eshte e vertete. E bukur. Urime, Gabi!”

Bashkëylli i Sezonit 31 të Gabby’s Dancing with the Stars, Shangela, postoi gjithashtu një mesazh të lumtur. “Më pëlqen të të shoh të lumtur dhe të ndihesh e lirë, motra ime [red heart, rainbow, happy face emojis]. Urime!”

Një adhurues i preferuar i Bachelor Nation

Pas paraqitjes së saj në sezonin katastrofik të Bachelor të Clayton Echard, Gabby dhe Rachel u bënë bashkë-udhëheqësit e parë ndonjëherë të Bachelorette. Gabby përfundoi sezonin e fejuar me Erich Schwer, por ata i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm disa muaj më vonë.

Duke qenë një e preferuar e fansave, Gabby u zgjodh më pas për të konkurruar në Dancing with the Stars. Së bashku me balerinën profesioniste Val Chmerkovskiy, çifti e përfundoi konkursin në vendin e dytë. Pas kohës së saj në shfaqje, Gabby bashkë-prezantoi dhe performoi në mbi 60 shfaqje në turneun e Dancing with the Stars LIVE.

Më në fund, Gabi ka gjetur dashurinë e saj. Ajo meriton pak lumturi dhe shpresoj se do ta ketë me Robin.

NA THONI – A JENI TË GEZUAR PËR GABBY DHE ROBBY? JU LUTEM NDANI DËSHIRJET TUAJA PËR ÇIFTIN NË KOMENTET E MËPOSHTME.