Babai i vogël i Lindsay Hubbard: Gjithçka që dimë

Klea

Babai i vogël i Lindsay Hubbard: Gjithçka që dimë

Lindsay Hubbard nuk është hapur shumë për të dashurin e saj misterioz dhe babin e vogël. Gjithçka që dimë është se ai nuk është Carl Radke.

Sezoni 8 i Summer House na kishte të gjithëve në një slitë emocionesh falë dinamikës toksike të çiftit. Seriali i fundit tregoi Carl dhe Lindsay duke u përpjekur për të arritur në të njëjtën faqe. Por më shpesh sesa jo, dukej sikur Carl po përpiqej të sabotonte flluskën e tyre të dashurisë. Pas përleshjeve të tyre javore të së Premtes Natën dhe ndërveprimeve të pakëndshme, Carl e anuloi dasmën. Duke e lënë Lindsay me tre fustane dhe pa dhëndër.

Por ajo u kthye dhe e gjeti veten një burrë të ri. Ja çfarë dimë.

Kur dëgjuan për herë të parë fansat për të dashurin misterioz të Lindsay Hubbard?

Shikuesit e Summer House dëgjuan për herë të parë për njeriun e ri të Lindsay gjatë një episodi të prillit Watch What Happens Live. Lindsay ndau me Andy Cohen se i dashuri i saj i ri do të ishte plus një në një dasmë që ajo dhe Carl (i vështirë) do të merrnin pjesë në Portugali.

Fansat më pas mësuan pak më shumë rreth ribashkimit të Sezonit 8. Ndërsa i drejtohej Andit, Lindsay bëri një gërmim të dukshëm ndaj ish të fejuarit të saj, duke thënë se burri i saj i ri ishte “i pabesueshëm” dhe “aq i ëmbël”.

Ajo gjithashtu i tha prezantuesit se marrëdhënia e tyre po shkonte “në një drejtim mjaft serioz”. Ndërsa në prapaskenë, ajo gjithashtu theksoi: “Jam shumë e kënaqur në dhomën e gjumit. Gjithsesi, kjo është e vetmja gjë për të cilën njerëzit me të vërtetë interesohen.” Pronari i Hubb House bëri shaka në atë kohë, “Ata thjesht duan të dinë nëse jam duke u pushuar. Atyre nuk u intereson kush është.”

Lindsay dha një sugjerim më të madh në podcast-in Not Skinny Por Not Fat se ai ishte një “burrë nga Nju Jorku”. Me sa duket, “burri i Nju Jorkut” nuk e shikon Summer House dhe ata janë takuar më parë.

Kush është babi i vogël i Lindsay Hubbard dhe çfarë bën ai?

Teksa fliste në podkastin Bitch Bible, Lindsay hodhi një tjetër bukë duke vënë në dukje se i dashuri i saj i ri ishte “i suksesshëm në fushën e tij dhe ka një punë të shkëlqyer. Në atë kohë, Lindsay nuk hyri në detaje, por shtoi: “Ai punon shumë shumë dhe është jashtëzakonisht i nxitur dhe ambicioz”.

Megjithatë, Lindsay tani është hapur pak më shumë për People. Gazeta raporton se babi i vogël i Lindsay është një mjek që punon në “investime bioteknike dhe preferon të qëndrojë larg syrit të publikut”. Fat i mirë për të, sepse tani më shumë se kurrë, fansat e Bravo do të duan të dinë çdo detaj të jetës së tij…

Urime, ti je baba!

Lindsay zbuloi më 4 korrik 2024, se do të bëhej nënë. Ajo shpjegoi se e dinte se diçka po ndodhte kur ishte dy javë me vonesë. Lindsay tregoi se ajo mësoi rezultatet e testit të shtatzënisë gjatë fluturimit për në Meksikë për dasmën e shoqes së saj.

Ajo shpjegoi: “I dashuri im nuk ishte me mua, kështu që ishte pak e vështirë. Kjo nuk është diçka që dëshironi t’i tregoni dikujt në një mesazh ose një telefonatë, kështu që unë kalova fundjavën e dasmës dhe më pas i thashë kur u ktheva.”

Të dy ndajnë të njëjtat ëndrra prindërore

Fansat e Shtëpisë Verore e dinë mirë dëshirën e Lindsay për t’u bërë nënë. Dhe rezulton se burri i saj misterioz kishte të njëjtën gjë në mendje edhe për të ardhmen e tij. Personaliteti Bravo ndau: “Natyrisht, ishte një surprizë dhe një tronditje në fillim, sepse ne nuk po përpiqeshim apo as po planifikonim, por kishim disa biseda të sinqerta dhe thjesht ndiheshim kaq e drejtë për ne të dy. Ne kemi një marrëdhënie shumë të dashur, të kujdesshme dhe të shëndetshme. Më në fund ndihem sikur takova ndeshjen time me të.”

Tani që njoftimi është bërë publik, të dy kanë shumë për të pritur. Lindsay vuri në dukje: “Ai është shumë i emocionuar që është baba dhe krenar që ka një fëmijë me mua. Thjesht do të thotë që bota të ketë dikë si ai pranë meje. Dhe po, është një presion i madh për një marrëdhënie të re, por unë mendoj se ai është njeriu i duhur, sepse ne jemi aq të lidhur dhe të lidhur dhe komunikojmë në mënyrë shumë efektive me njëri-tjetrin sa nuk është ndjerë si punë.”

Lindsay e meriton këtë fitore, pavarësisht nëse babi i saj i vogël mbetet një i dashur misterioz apo jo

Carl Radke dhe Lindsay Hubbard në Summer House

Si një fans i Summer House që në fillim, mendoj se mund të flas për fansat e OG duke i uruar Lindsay dhe burrit të saj gjithë gëzimin në botë.

Ne tashmë e dimë se Lindsay dhe Carl do të kthehen për sezonin 9, kështu që si mund të duket? Ne jemi shtatzënë Lindsay, dhe, gishtat e kryqëzuar, një vështrim në burrin e saj të ri.

Lindsay duket shumë e lumtur që çdo gjë t’i shpërthejë flluskën e saj, duke vënë në dukje: “E dini, unë pothuajse kam bërë gabime të tmerrshme në të kaluarën time për shkak të një ore biologjike që ne natyrisht si femra e kemi, dhe kjo është koha e vetme ku ndihet gjithçka. kaq e drejtë.”