Bethenny Frankel

Klea

Babai i Travis Kelce-s QËNOH ‘Trollin’ Bethenny Frankel pas komenteve të saj xheloze!

Babai i Travis Kelce-s QËNOH ‘Trollin’ Bethenny Frankel pas komenteve të saj xheloze!

Bethenny Frankel ka zbritur në ujë të nxehtë me Travis Kelce’s babai, Ed Kelcei cili shpërtheu në Amvise reale të qytetit të Nju Jorkut alum për trolling romancën e djalit të tij me Taylor Swift.

Te premten, Ed shkoi në Facebook për të ripostuar një titull artikulli të Newsweek që lexonte – “Bethenny Frankel dyfishohet Travis Kelce komente.”

Bethenny Frankel

Ed mbishkrimi i postimit në Facebook – “Kush TF është ky troll?”

Artikulli paraqiste një video të Bethenny duke shprehur parashikimin e saj për shanset që superylli të shkojë në distancë me Kansas City Chiefs.

“Kur futesh në jetën reale dhe futesh në fëmijë, martesë dhe gjëra të tilla… nuk është e lehtë [and] marrëdhëniet kërkojnë punë. Dhe është e vështirë, sepse Taylor Swift është padyshim një pallua. Pra, ata janë me të vërtetë zakonisht mund të jenë vetëm një pallua në një marrëdhënie, “tha manjatja Skinnygirl gjatë diatrit të saj. gjatë së cilës ajo vuri në dukje se të dyja Swift dhe Kelce ishin alfa në marrëdhënie.

Travis Kelce

Shumë përdorues të Facebook-ut brohoritën Ed për thirrjen Bethenny dhe duke mbrojtur romancën e djalit të tij me këngëtaren “Lover”.

Një person shkroi – “Zoti Kelce, ju jeni af–mbret legjendë zotëri. Unë ju përshëndes.”

Një përdorues tjetër thirri – “Atëherë kur nuk mendoja se mund ta dua Kelce Familje kemi më Ed për një fitore tjetër.”

Bethenny Frankel

Një person i etiketuar Ed “Një legjendë”, ndërsa një tjetër pohoi – “Ti je babai që Amerika ka nevojë tani!”

Një poster thoshte: “Baba Kelce tha, i rritur apo jo, mos u ngatërro me këlyshin e tij të ariut!”

Disa nga Ed’s ndjekësit iu bashkuan kritikave të tij ndaj veteranit të hapur Bravo, duke u përplasur Bethenny për të hedhur dyshime për të ardhmen e çiftit.

Travis Kelce

Një person tha – “Ajo ishte një shtëpiake jo e vërtetë. Ka një mendim për gjithçka. Përpjekja për të qëndruar relevant. Thjesht një Jabroni.”

Një person tjetër iu referua mamasë së yllit të NFL, Donna Kelce, duke shkruar — “Ajo foli edhe për marrëveshjen e markës ziploc të Mama Kelce. Ajo patjetër po e vendos Kelce emër në gojën e saj për klikimet dhe fejesën.”

Një komentues ra dakord – “Po, ajo është një troll. Mos u shqetësoni edhe pse swifties do të kalojnë dhe do ta trajtojnë atë lol.

Bethenny Frankel

“Bethany nuk është askush i rëndësishëm. Ajo mendon se i di të gjitha dhe është një urrejtje për gjithçka dhe për të gjithë”, tha një tjetër.

Ed, një mbështetës entuziast i romancës së djalit të tij me yllin e popit botëror, foli për e Swift-it “Personalitet i hirshëm” në fillim të këtij muaji. Ed dhe ish-gruas së tij me sa duket u kënaqën të njiheshin me këngëtaren “Anti-Hero” ndërsa ndoqën disa lojëra të Chiefs gjatë sezonit të NFL të përfunduar së fundmi.

Bethenny Frankel

Swift34, dhe Kelce34-vjeçari filloi të takohej verën e kaluar, por nuk e bëri publik lidhjen e tyre deri në shtator 2023.