Babai i Mauricio Umansky është i vetmi që po takohet me Leslie Bega, pavarësisht se ka një tjetër 'të dashur'

Klea

Babai i Mauricio Umansky është i vetmi që po takohet me Leslie Bega, pavarësisht se ka një tjetër ‘të dashur’

Duket se burrat Umansky mund të jenë disi dinak. Ylli i Real Housewives of Beverly Hills, Kyle Richards do ta kalojë këtë sezon, me mirësjellje të bashkëshortit të saj. Mauricio Umansky.

Përsosmëria 30-vjeçare e martesës së Mo dhe Kyle goditi një mur dhe çifti aktualisht janë “të ndarë”. Është e vështirë të mendosh për këtë si diçka tjetër përveç një historie të krijuar mirë për Kyle, sepse ka një herë të parë për çdo gjë. Momentalisht Mo po kërcen në rrugë në Dancing with the Stars, por kishte zëra se ai po kërcente në çarçafë me Leslie Begën. Tani zbulojmë se është në të vërtetë babai i Mauricios – Eduardo Umansky i cili është bela e syrit të Leslie. Por është ai apo babai po mbulon djalin e tij?

Rasti i Instagramit interesant

Ka pasur disa foto që qarkullojnë rreth Mauricios në setin DWTS me prindërit e tij dhe një mike tërheqëse, Leslie Bega. Një foto interesante në një restorant tregonte Lesile me krahun e saj mbi supet e Mo-s, e ulur përballë njerëzve të tij në një kabinë. Sipas mendimit tim, krahu duket me Photoshop, përveç nëse Leslie është Inspektor Gadget, por çfarëdo.

TMZ po bën ndërhyrje për Mauricio duke thënë se Leslie nuk po shoqërohet me Mo, por ajo po shoqërohet me babanë e Mo, Eduardo. Leslie është një “aktore” dhe ajo gjithashtu punon për The Agency. Ka pasur thashetheme për dikë që ka vizituar Mauricio-n në xhirime dhe me siguri nuk mund të jetë Leslie, sepse ajo është shumë e lidhur me babin.

Unë mendoj se TMZ nuk e ka kontrolluar fillimisht Instagramin e babait përpara se ta etiketonte atë si takimin e Leslie. Ndodh që dy ditë më parë Eduardo bëri një postim në Instagram me mbishkrimin: “Gëzuar të Premten nga e dashura dhe partnerja ime e bukur, Simin dhe unë! Le të shesim disa pasuri të paluajtshme! #theumanskyteam #theagencryre #realestate” Epo, a nuk është interesante?

A e di Simin Tabibnia një agjent imobiliar në The Umamsky Team, TheAgency dhe një tjetër e dashura e Eduardos për këtë? A e goditi Mauricio babin për të marrë rënien dhe ai tashmë ka një grua? Nervi!

Ndërsa Mauricio vazhdon të gjejë hapin e duhur në DWTS, ai gjithashtu duhet të drejtojë të gjitha historitë e tij. Gjoja.

Real Housewives of Beverly Hills shfaqet premierë të mërkurën, më 25 tetor, në orën 8/7c në Bravo.