Avery Singer luajti një pjesë në udhëtimin Bachelorette të Lindsay Hubbard

Klea

Avery Singer luajti një pjesë në udhëtimin Bachelorette të Lindsay Hubbard

Si nëna, si vajza, Avery Singer po përkul muskujt e saj të biznesit.

Në Real Housewives të New York City, e preferuara e të gjithëve, Ramona Singer, duartrokiste gjithmonë veten për shpirtin e saj sipërmarrës. Të fitosh para është një “afrodiziak” për të dhe ne nuk do ta harrojmë kurrë.

Me sa duket, molla nuk ka rënë shumë larg pemës, sepse tani, Avery po ndjek hapat e mamasë së saj me biznesin e saj, BachBoss. Në fillim të këtij viti, ajo shkoi në një turne të plotë shtypi për të njoftuar biznesin e saj të planifikimit të festave të përqendruara në organizimin e njerëzve në festat më të mira të beqarisë ose beqarisë.

Rezulton se i gjithë ai marketing për BachBoss u shpagua sepse Avery gjeti një klient të profilit të lartë këtë vjeshtë – Lindsay Hubbard! Edhe pse marrëdhënia e saj me Carl Radke u prish, Avery ndihmoi Lindsay të organizonte një festë beqarie për t’u kujtuar.

Një beqar pa beqar

Festa e beqarisë së Lindsay ishte tashmë në gatishmëri dhe ndodhi të binte vetëm disa javë pas ndarjes së saj befasuese nga Carl. Ylli i Summer House kishte planifikuar një arratisje nga Bahamia dhe ajo nuk lejoi që ndarja ta prishte atë. Kur Lindsay postoi për udhëtimin e vajzës në Instagramin e saj, ajo zbuloi se biznesi i Avery-t ndihmoi për t’i bashkuar të gjitha.

“Vendi im i lumtur është kur jam në një varkë”, shkroi Lindsay në Instagram.[Bach Boss] e lidha ditën tonë me varkë me një jaht të mrekullueshëm të mbushur me të gjitha aktivitetet e mia të preferuara ujore, një ekuipazh të jashtëzakonshëm, ushqim të përshtatshëm për mbretëreshat e mia dhe shumë hapësirë ​​për vallëzim. Kjo ditë ishte shërimi i përsosur.”

Llogaria e BachBoss në Instagram ripostoi foton dhe shtoi, “Udhëtimi i fundit i vajzave”.

Edhe pse është e lehtë të rrotullosh sytë ndaj çdo gjëje që ka të bëjë me Avery, duhet t’i japësh meritat aty ku të takon. Kjo festë beqarie dukej epike. Zonjat pinin verë dhe darkuan nëpër Nassau, Bahamas, dhe dukej sikur ishte zgjidhja e përsosur për një zemër të thyer. Pas udhëtimit, Lindsay ndau një postim të përzemërt duke reflektuar mbi përvojën.

“Nuk e dija se kjo sasi dashurie mund të ekzistonte në një foto”, shkroi Lindsay në mbishkrim. “Ndihem plotësisht i pushtuar nga miqtë e mi më të mirë, nga miqësia, dashuria dhe forca e tyre. Mënyra se si këto vajza janë mbledhur rreth meje së fundmi [three] javë, më mbajti për dore, u ul në dushe dhe qau me mua, më mori, nuk u largua kurrë nga ana ime, kurrë nuk më la të ndihesha vetëm dhe më pas më çoi në një udhëtim – që fillimisht ishte planifikuar për arsye krejtësisht të ndryshme – dhe megjithatë ende mbajti vazhdoni me këtë udhëtim sepse u bë më i rëndësishëm.”

Nëse biznesi i Avery-së për planifikimin e partive është i miratuar nga Linsday, duhet t’ia vlejë. Nuset e ardhshme, kini parasysh. Tani, na duhen vetëm disa çifte që të dalin në korridor, në mënyrë që festat e beqarisë të jenë të vlefshme.