Austen Kroll u kritikua si 'djali i vogël i pasigurt'

Klea

Austen Kroll u kritikua si ‘djali i vogël i pasigurt’

Në episodin e 7 dhjetorit të Sharmi jugor, aktorët janë me pushime në Xhamajka. Craig Conover planifikoi udhëtimin në mënyrë që miqtë e tij të kalonin kohë me të dashurën e tij Paige DeSorbo dhe ta njihnin më mirë. Mjerisht, Paige ishte e zënë me gjërat e Nju Jorkut dhe nuk mund të ikte.

Edhe pse po përpiqeshin ta linin dramën në shtëpi, në mëngjesin e parë Olivia Flowers mori një mesazh. Një artikull në internet ishte bashkangjitur në lidhje me lidhjen e supozuar mes ish të Olivias, Austen Krolldhe ish-BFF e saj Taylor Ann Green.

Rishfaqja e gjumit të Austen dhe Taylor, të cilën ata e kishin mohuar vazhdimisht derisa më në fund e kishin rrëfyer, e pengoi udhëtimin. Për fat të mirë, Craig kishte planifikuar dy udhëtime të veçanta në grup në atraksionet lokale. Austen dhe Taylor shkuan me Madison LeCroy në Vrimën Blu Ocho Rios. Ndërkohë, Olivia, Shep Rose (ish-i i Taylor dhe BFF i Austen) dhe pjesa tjetër e grupit shkuan te ujëvara.

Nuk i shpëton lajmeve

Foto: Paul Cheney/Bravo

“Ky është makthi im tani,” tha Austen, duke iu referuar historisë që thjesht nuk do të vdiste.

“Është thjesht shqetësuese,” shtoi Shep, “dhe disi … më reale kur lexon për diçka, … e dinit tashmë… dhe po përpiqeni të citoni-uncitoni ‘shërimin’. Thjesht hap plagën.”

“Unë mendoj se ata kanë bërë seks,” komentoi Olivia.

“Nuk je i vetmi,” u përgjigj Shep. Jo, unë jam me ju atje, mik. Unë mendoj se një pjesë e mirë e audiencës që shikon dyshon se mund të keni të drejtë.

Thashethemet vazhduan mes dy grupeve gjatë ekskursioneve të tyre përkatëse.

“Kur fytyra jote [shows] “Duhet të bësh një ndryshim.”

Në të njëjtën kohë, Austen dhe Taylor u ankuan që lidhja e tyre ishte shfaqur përsëri. “Jam shumë i sëmurë dhe i lodhur duke u ndjerë sikur i kam bërë gjërat gabim në çdo hap,” tha Austen.

Taylor mendoi “ka mbaruar” dhe të gjithë më në fund kishin vazhduar. Madison i këshilloi Austen dhe Taylor që thjesht të përballeshin me këtë çështje dhe t’u thoshin miqve të tyre: “Kaloje ose mos”.

A po gënjejnë akoma Austen dhe Taylor?

Taylor Ann Green në sezonin 9 të Southern Charm
Foto Kredia: Bravo përmes YouTube

Në një FaceTime me Leva Bonaparte, e cila ishte në shtëpi në Charleston, Oliva i tha asaj se ndihej “si një idiot”. Leva besonte se Austen dhe Taylor “u lidhën më shumë se një herë” dhe ende nuk ishin të sinqertë për këtë. Ajo i sugjeroi Olivias të fliste me JT pasi ai është i afërt me Olivia dhe mund të ketë më shumë detaje.

Kështu ajo hyri brenda restorantit ku të gjithë ishin mbledhur tashmë dhe u ul pranë JT. “[Leva] dukej se besoja se dinte gjëra që unë supozohej të dija, “i tha Olivia. JT tha se Taylor kishte pranuar se kishte “fjetje të shumta” në Austen’s.

“Unë jam i lodhur nga e gjithë kjo gjë, për të qenë i sinqertë,” tha Austen nga ana tjetër e tryezës.

“Mos bëni sh*t memecë dhe nuk do të duhet të flitet për të!” Olivia këputi. Ajo ndjeu se kishte qenë pala më e dëmtuar në këtë situatë dhe ende nuk e besonte se ai po thoshte “të vërtetën”. Olivia besonte se kishte më shumë se vetëm një puthje, të cilën Austen e mohoi përsëri.

Rod më pas akuzoi Austenin se po luante me emocionet e Olivias. “Unë nuk jam duke u përpjekur për asgjë,” tha Austen.

“Kjo është një falje e cekët,” i bërtiti JT Austen. “Si thua për një falje të vërtetë nga ana jote për këtë tavolinë fyese? Kjo duhet të marrë fund. Ti je një djalë i vogël i pasigurt!”.

Olivia shtoi se Austen ishte “një gënjeshtër sh*t”.

Në lot, Taylor i tha Shep-it se nuk mund të duronte “fizikisht dhe emocionalisht” më shumë spekulime. Në një rrëfim, Taylor ndau: “Të gjithë kanë zgjedhur anën e Olivias. Askush nuk dëshiron të më dëgjojë, përveç Shepit.”

Southern Charm transmetohet të enjten në 8/7c në Bravo.