Asistentja e Tom Sandoval, Ann është VIP e sezonit 11 të VPR

Klea

Asistentja e Tom Sandoval, Ann është VIP e sezonit 11 të VPR

Ann Maddox është asistentja e Tom Sandoval dhe ajo po më jep jetë këtë sezon Rregullat e Vanderpompës. Kjo vajzë e varfër punon për Tomin, por ajo gjithashtu adhuron Ariana Madix, kështu që koncerti i saj është e kundërta e easy. Megjithatë, Ann është duke lundruar këtë ngjitshmëri me lehtësi … kryesisht.

Në përgjithësi, Ann është një profesioniste e tillë dhe jam i sigurt se Tom e vlerëson gjithashtu. Prania e Ann-it do të thotë që Tom ka fituar një person shumë të gatshëm për të filmuar së bashku për VPR. Thënë kështu, Tom ka të ngjarë të ketë partnerë shtesë në skenë së shpejti, pasi pak nga pak, duket sikur bashkë-yjet e Tomit kanë filluar ta falin atë për lidhjen e tij me Rachel Leviss.

Kthehu tek Ann. E di që jemi vetëm dy episode. Por nuk më intereson. Unë do të vazhdoj dhe do ta etiketoj Ann si VIP-in e ri të VPR, dhe do t’ju them pse tani.

Por së pari, kush është Ann?

Sipas Ann’s LinkedIn, ajo filloi të punojë në Tom Sandoval Inc. në vitin 2020. Para kësaj, Ann punonte në prapaskenë në industrinë e argëtimit, duke grumbulluar përvoja të ndryshme pune gjatë rrugës. Si fillim, Ann së fundmi ka punuar si asistente personale për një klient privat në Kaliforni. Para kësaj, ajo shërbeu si asistente postproduksioni dhe madje edhe si transkriptuese për seriale të ndryshme televizive realiteti.

E kaluara e ëmbël-Ann. Nëse do ta shihje veten sot, duke punuar në ajër si mbajtësi i njeriut që qëndron pas skadovalit të të gjithave, ndoshta do t’i thoshe vetes të vraposh, a? Ose jo. Jetojeni vajzën dhe shijoni kohën e merituar në ekran.

Ana ka durimin e një shenjtori

Meqenëse Ariana nuk është një fanse e madhe e të folurit me Tomin, Ann është ngarkuar të jetë ndërmjetësi i tyre. Në kohën e xhirimeve për sezonin 11, Ariana dhe Tom ende jetonin në të njëjtën shtëpi, kështu që Ann po punonte dy herë duke u përpjekur të transmetonte të gjitha mesazhet e tyre në kohën e duhur. Nivelet e vështirë këtu nuk ka kufij. Për të gjithë të përfshirë, me të vërtetë.

Për shembull, kur Tom donte të organizonte një festë ditëlindjeje në shtëpinë e tyre, ai i tha Ann. Përgjigja e saj “Oh…um…” na bëri të qeshnim. Tom pastaj i tha Ann se Ariana mund të vinte, nëse donte. “Hmm… Unë mendoj se ajo do të jetë e zënë,” u përgjigj Ann me dashamirësi.

Më pas Tom i kërkoi Annit t’i përcillte një mesazh Arianës. Në thelb, Tom donte t’i bënte të ditur Arianës se do t’i jepte asaj një dhomë të bukur hoteli atë natë, në mënyrë që shtëpia të ishte e tij. Kur Ann e përcolli këtë mesazh me një të qeshur nervoze, Ariana e qëlloi menjëherë.

“Kjo nuk po ndodh. Unë mendoj se kjo është shumë mungesë respekti dhe e papërshtatshme. Nëse dëshiron të bëjë një festë, mund ta bëjë diku tjetër”, u përgjigj Ariana. Cue Ann, duke ngjitur shkallët për të transmetuar përgjigjen e Arianës ndaj Tomit, duke mërmëritur “Kjo është kaq e çuditshme”.

Në një skenë tjetër, Ariana i dërgoi mesazh Ann-it, duke shkruar: “Të lutem thuaj që të fikë dritat LED gjatë natës. Po i bezdis fqinjët.” Duke iu përgjigjur mesazheve, Ann shkroi “Ai thotë se bien nën lirinë e tij të fjalës”. E gjora Ann, pasi ajo është padyshim shenjtorja VIP këtë sezon në VPR.

Ann është njëlloj e respektueshme për Tomin dhe Arianën

Ann ka punuar së bashku me Tom për një kohë, kështu që ajo ishte atje shumë kohë përpara se historia e tij e fshehtë e lidhjes të bëhej një gjë në Bravo. Për shkak të kësaj, Ann u afrua me Arianën. Prandaj, kur lidhja goditi, Ann mbeti në mes, si një fëmijë i kapur në divorcin e prindërve të tyre.

Tani, Ann ka një podcast që quhet në mënyrë të pahijshme We Signed An NDA. Asaj i bashkohet këtu Amanda Lifford, e cila ka qenë bashkë-prezantuese e podcast-it të Nick Viall. Në sipërmarrjen e tyre të re, Ann shtjelloi ndjenjat e saj të dëshpëruara për këtë ndarje.

“Unë u dërmova sepse si asistent personal, bëhesh pjesë e jetës së shefave të tu. Dhe nuk është sekret që e dua shumë Arianën. Ajo është e pabesueshme dhe kaq e lezetshme. Dhe ne të tre do të vareshim, dhe do të kishte raste kur unë do të më duhej, për punë, të qëndroja më vonë dhe ju filloni të ndiheni paksa si një familje dhe bëheni vërtet të afërta, “tha Ann, e dhimbshme qartë. .

Në përgjithësi, Ann nuk ka qenë gjë tjetër veçse e sjellshme ndaj këtyre të dyve. Ajo është VIP, sepse askush tjetër nuk ka qenë në gjendje të mbajë ndërveprime kaq pozitive me të dyja palët deri vonë.

Përtej durimit të saj, Ann është histerike

Ann është një interpretuese e rregullt në Teatrin Upright Citizen’s Brigade në LA. Po kështu edhe Ariana ka interpretuar këtu, sepse Ariana e merr shumë seriozisht “skeçkomedinë”. E kam thënë edhe më parë, por për shkak se tani jam një nënë e mirëfilltë futbolli, le të rijetoj ditët e mia të lavdisë duke shtuar edhe një herë se edhe unë kam performuar në këtë skenë, pikërisht në NYC. Në këtë shënim, nga burimet e mia që janë ende në botën e improvizimit, “Ann’s histerical.”

Ne kemi parë pamje të zgjuarsisë së saj në ajër. Nga “gishti i madh i madh i saj shumë i shpejtë”, deri te fytyrat e saj të bëra gjatë buzëqeshjes, të cilat bërtasin “më nxirr jashtë këtu”, Ann është fytyra jonë e preferuar në VPR.

Ann tani po derdh pika të buta çaji skandoval

Kur Rachel ishte në Arizona, ajo i dërgonte postë Tom Schwartz-it për Sandoval. Më pas, Schwartz e kuptoi se roli i tij ishte toksik, kështu që Sandoval i tha Rachelit që të vazhdonte dhe t’i dërgonte gjërat drejtpërdrejt, pasi “asistenti i tij do ta merrte”.

“Përgjigja ime për këtë është, ‘B*tch, nuk punoj të shtunave!’ Unë jam vajza juaj e premte, por nuk punoj të shtunave… Gjithashtu, Ariana zgjohet shumë më herët se të gjithë ne, sepse është një zonjë e zënë, e zënë, dhe unë nuk vij në punë deri në orën 11:00. kështu që nëse posta është dorëzuar më parë, më falni,” ishte përgjigja e Ann përmes podcast-it të saj.

Në një shënim të mirë, Ann ende nuk e ka hedhur Sandovalin dhe ne dyshojmë se ajo do ta bëjë ndonjëherë. Megjithatë, për të korrigjuar një çështje, Schwartz zbuloi se asistenti i Sandoval dha dorëheqjen, por në internet, Ann sqaroi se ky ishte një asistent tjetër. Megjithatë, kur u pyet nëse ajo ishte ende punonjëse e Tomit, Ann u përgjigj vetëm në mënyrë të paqartë me emoji.

Sido që të jetë koncerti i saj aktual, Ann mbetet zgjedhja ime VIP për sezonin 11 të VPR.