Ashley Darby zbulon pse përfundoi marrëdhënia me Luke Gulbranson

Klea

Ashley Darby zbulon pse përfundoi marrëdhënia me Luke Gulbranson

Real Housewives of Potomac shikuesit ishin të lumtur kur Ashley Darby njoftoi se ajo ishte duke u divorcuar nga Michael Darby. Kishte raporte se Michael e tradhtoi Ashley-n. Edhe pse çifti ka dy djem të adhurueshëm, Ashley u nda nga burri i saj në prill 2022.

Ashley filloi të takohej me yllin e Summer House Luke Gulbranson. Ai është vërtet një burrë për të gjitha stinët, pasi u shfaq edhe në Winter House. Të dy flirtuan në BravoCon 2022 dhe u zyrtarizuan në Instagram në dhjetor. Por deri në janar, Ashley tha se ata e kishin lënë atë.

Ylli i RHOP tha se shkaku i ndarjes ishte jeta e saj “shumë e ndërlikuar”. “Është situata ime me Michael që preku Lukën dhe mua, dhe siç thashë, ai ishte një ushtarak, por në fund të fundit nuk është aty,” shpjegoi ajo.

Pse u ndanë Ashley Darby dhe Luke Gulbranson?

Ashley diskutoi lidhjen e saj me Lukën gjatë regjistrimit të drejtpërdrejtë të Reali-Tea të Page Six. “Në të vërtetë ne thjesht u ndamë,” shpjegoi ajo. “Situata ime është e komplikuar. Gjërat e mia me partnerin tim të mëparshëm janë përmirësuar, por në atë kohë, [it] ishte vërtet keq. Ai u largua nga shumë gjëra”, shtoi ajo.

“Unë e lavdëroj atë, por ishte një kashtë e fundit që vendosëm ta mbajmë mes nesh. Dhe unë e respektoj këtë, “tha Ashley.

Ajo përmendi gjithashtu se Luke “gjoja është … në një lidhje, sipas blogeve”. Luke thuhet se është në lidhje me yllin e Bachelorette, Tayshia Adams, dhe ndoshta po mendon të blejë një unazë. Kjo tingëllon mjaft serioze.

Po për Ashley-n? Ajo thjesht po përpiqet të lundrojë duke bashkë-prindëruar djemtë e saj me Michael. “Ai është me të vërtetë këmbëngulës për sigurimin e një shtëpie të sigurt dhe të shëndetshme për fëmijët e tij,” tha ajo për ish-in e saj.

Do të jetë interesante të shihet një Ashley e vetme gjatë sezonit 8 të RHOP.