Arsyet pse RHOBH ka nevojë për Camille Back

Klea

Arsyet pse RHOBH ka nevojë për Camille Back

Ne nuk e dinim atë në sezonin 1, por Camille Grammer ishte fjalë për fjalë pata e artë e Amvise të vërteta të Beverly Hills. Ajo luajti si një anëtare e kastit me kohë të plotë gjatë sezoneve 1, 2 dhe 3 dhe pati një rol të përsëritur midis sezonit 5-7. Në fillim, mendova se Camille ishte një ndjekëse me ndikim, ndërsa e shikoja atë të lundronte në marrëdhënien e saj me Kelsey Grammer.

Pastaj mendova, mirë, ajo mund të jetë vajza e keqe e Malibu. Por pasi nuk e pata për një kohë në ekranin e vogël, filloi të më mungonte. Faleminderit Zotit që ajo u shfaq këtë sezon për një shfaqje! Por unë dua më shumë Camille në 90210, dhe ja pse.

Ajo tërheq Doritin

Dorito Dorit Kemsley ka qenë një gjemb në këmbë prej vitesh. Midis dramatikës së saj të jashtëzakonshme dhe theksit të rremë, më duket se nëna e dy fëmijëve është e vështirë për t’u parë ndonjëherë. Dhe me sa duket, po ashtu edhe Camille. Në të kaluarën, Doriti është akuzuar se ka folur shumë dhe nuk dinte kur t’i fuste një kunj. Kështu që nuk më befasoi kur pashë që Camille vendosi ta tërhiqte zvarrë fashionisten, duke e quajtur atë “të mërzitshme”. Cammy shkoi në një postim në Bravo për të thirrur besnikërinë e Dorit, duke vënë në dukje, “Unë nuk e kuptoj pse Dorit po angazhohet me Kyle, përveç faktit që DK nuk ka pasur një histori që nga 2 sezonet e saj të parë.”

Më së miri besoj se Camille nuk u ndal me kaq, pasi ajo asgjësoi mungesën e një historie të Dorit, duke vënë në dukje: “Gjithçka që marr nga shikimi i saj është PTSD e dy viteve më parë. Nuk po e zvogëloj atë që ajo kaloi. Ishte e tmerrshme, por hajde tani, është e mërzitshme.” Natyrisht, Camille u kujtoi fansave se çfarë e bëri atë kaq të mrekullueshme, duke përfshirë divorcin e saj publik, një diagnozë të kancerit dhe të jetuarit përmes zjarreve të Malibu ku humbi shtëpinë e saj. Është e qartë se Dorit duhet të rrisë lojën e saj.

Camille Has lojë

Camille e di saktësisht se çfarë duan njerëzit, dhe ajo që njerëzit duan është një dramë më joshëse! Bjondja e zjarrtë kohët e fundit ngacmoi se kishte filmuar një skenë të patransmetuar me Kyle Richards dhe Mauricio Umansky. Ne e dimë se ajo është ende afër pjesës më të madhe të kastit, pasi ajo ende mori një ftesë në partinë e famshme White Party. Edhe një herë, Camille shkoi në Instagram për të ndarë, “Kam filmuar më shumë sesa u shfaq këtë sezon. Kam filmuar një skenë duke u kapur me Kyle në shtëpinë e saj. Vetëm unë dhe ajo dhe po, Mauricio ishte aty. Ne folëm për shumë gjëra, por nuk u transmetua kurrë. Oh mirë. Ky është show biz.” Bravo, ndalo së luajturi dhe ktheje Camille-n tonë tashmë, pasi duket qartë se ende e ndriçon atë!

Camille është një ikonë e vërtetë shtëpiake

Camille është fjalë për fjalë më e diskutueshme se gjysma e gurëve të çmuar 90210. Ajo është mbretëresha jonë e zemrave kur bëhet fjalë për amvise reale të Beverly Hills. Asgjë nuk duket se i ngjitet, ajo e kap dhe e hedh prapa. Nuk ka pasur një amvise të diskutueshme si Camille për një kohë të gjatë. Po, ne kemi Erika Jayne, por të paktën Camille nuk kishte viktima të shpërndara rreth saj. Camille e hershme i tregoi Camille-së që e ndjente veten paksa shumë pasi mendonte se ishte amvisa më e nxehtë ndonjëherë. Por guxoj të them, idetë e saj të vogla deluzive mungojnë shumë.

Nuk mund të harrojmë që Camille na dhuroi disa nga momentet më të mira RHOBH, përfshirë darkën nga ferri, ku psikika i tha Kyle se Mau nuk do ta përmbushte kurrë në fund! Unë gjithashtu personalisht nuk mund të harroj kontaktin me sy që Camille bëri kur takoi burrat e grupit; ishte kaq seksuale. RHOBH e hershme ishte e nivelit të lartë, dhe Camille ishte një pjesë e atij suksesi.

Do të doja ta shihja kurrizin e saj duke mbajtur një diamant, sepse edhe pse mendoj se ajo është zbutur, ajo është ende Camille-ja që të gjithë e duam. Dhe ajo zakonisht sjell Denise Richards si plus një të saj! Me këtë ritëm, unë do të jepja gjithçka për të rikthyer Camille të lirë, të shpejtë dhe të lirshme, edhe nëse është për një sezon të Udhëtimit të Vajzave të Real Housewives Ultimate.