Arsyeja për paraqitjen e Bryan Abasolo për divorc nga Rachel Lindsay

Klea

Arsyeja për paraqitjen e Bryan Abasolo për divorc nga Rachel Lindsay

Më duhet të pranoj se zemra ime u thye pak kur Bryan Abasolo paraqiti për divorc më 2 janar nga gruaja e tij beqare, Rachel Lindsay. Edhe pse ata tashmë e kishin pranuar se “jetonin jetë shumë të ndryshme”, ndarja e tyre erdhi si diçka tronditëse. Në Bachelor Nation, ajo që Mike Fleiss ka bashkuar nuk duhet të ndahet. Përveç se ndonjëherë është.

Tani po del lajmi se çifti sapo kishin vizione të ndryshme të jetës së tyre së bashku. “Ata kishin ide të ndryshme se si duhet të duket e ardhmja e tyre”, tha një burim i brendshëm për Radar Online. “Praktika e Bryan-it ishte në Miami, dhe aty ai donte të ishte. Por Rakela nuk do të kapej, dhe ajo vazhdimisht i shkulte nga rrënjët.»

Që nga martesa në gusht 2019, çifti ka jetuar në Dallas, Miami dhe Los Angeles. Për bachelor Ashley Iaconetti Haibon ata kanë jetuar ndonjëherë edhe në shtete të veçanta. Tani thashethemet thonë se Rachel i vuri sytë te New York City dhe një punë që bashkë-hoste emisionin The View të ABC. Mjerisht, Bryan kishte mjaft.

Ata thjesht nuk duan të njëjtat gjëra

Çifti u takua në sezonin 13 të The Bachelorette kur Rachel ishte kryesuesja e parë e zezë në shfaqje. Avokati me bazë në Dallas ra në dashuri me kiropraktorin e Miami dhe ata u fejuan në finalen e sezonit. Të gjithë prisnin që ata të vendoseshin në Florida dhe të jetonin të lumtur përgjithmonë. Por në fund, “ata e kuptuan se nuk ishin një ndeshje e mirë”, thotë burimi.

“Bryan u zhgënjye me gatishmërinë dhe mosgatishmërinë e Rachel për t’u angazhuar në një vend dhe për të krijuar një familje,” shtoi burimi i brendshëm. “Një minutë ajo do të thoshte se donte të provonte një fëmijë, pastaj do të ishte në një fluturim jashtë qytetit. Bryan u sëmur nga kjo.”

Megjithëse çifti është ende në proces të ndarjes së pasurive të tyre, Bryan po kërkon mbështetje bashkëshortore dhe tarifa avokati. Dokumentet e gjykatës renditnin datën e ndarjes së çiftit si 31 dhjetor 2023.

Le të shpresojmë që drejtuesi i ri i Bachelor, Joey Graziadei, të dalë më mirë me ndeshjet e tij, kur sezoni 28 të shfaqet premierë në ABC më 22 janar.