Ariana Madix zbulon zakonin e çuditshëm të gjumit për dëmtimin DWTS

Klea

Ariana Madix zbulon zakonin e çuditshëm të gjumit për dëmtimin DWTS

Ylli i Vanderpump Rules Ariana Madix ka qenë duke vrarë në Duke kërcyer me yjet sallë vallëzimi. Ariana dhe partneri i saj në DWTS, Pasha Pashkov, kanë zbritur lart në tabelën e liderëve çdo javë. Gjatë Javës së Whitney Houston, ata performuan një Paso Doble që i vendosi në krye të tabelës së liderëve. Ata shmangën Dance-Off-in e frikshëm sepse ata kryesuan tabelën e liderëve javën e kaluar.

E gjora Ariana ka pasur një dëmtim në këmbë. Dhe tani fansat po mësojnë se ajo po përballet edhe me një dëmtim të shpinës. Argëtim Sonte ka lugë.

Ariana Madix është e vendosur të qëndrojë në garën DWTS, pavarësisht një dëmtimi

Foto nga: Disney/Eric McCandless

“Ishte një lehtësim i madh që nuk duhej të bëja kërcimin. Sidomos sepse Paso doble jonë ishte kaq e mbushur, “shpjegoi Ariana. “Isha sikur, ne do të bëjmë kërcimin. Do të vendosim dy koreografi në një,” shpjegoi Pasha. “Po, ne bëmë dy kërcime në një”, shtoi Ariana. Kjo është një strategji e madhe.

Në Instagram Stories, Ariana postoi një video ku shfaqeshin fasha në shpinë poshtë anës së djathtë të brinjëve. “Java e 8-të është kur shtoni një dëmtim të shpinës mbi dëmtimin e këmbës dhe shpresoni për më të mirën. Faleminderit GODNEY për Gina, PT-në e pabesueshme në xhirime!” Ariana ka shkruar në mbishkrim. Ariana tha se ajo ishte “e ngjitur me shiritin e perëndive”.

Ariana iu drejtua se si po ndihet tani shpina e saj. “Jam mirë. Kam marrë shumë Ibuprofen. Unë pashë terapistin fizik këtu, Gina. Ajo është e pabesueshme,” shpjegoi konkurrenti i DWTS. “Dy herë e gjysmë ose një herë e gjysmë sot. E pashë edhe dje. Fjeta në karton mbrëmë sepse dysheku im është shumë i butë, kështu që mora një kuti kartoni.”

Ajo vazhdoi, “E shtriva në krevat, vendosa një batanije mbi të dhe fjeta në një kuti kartoni dhe mendoj se kjo më ndihmoi.”

Ky dysh kërcimtar po i mban sytë te Len Goodman Mirrorball Trophy. “Dua të them se është e gjitha, ne jemi javë për javë,” tha Ariana. “Ne jemi nga momenti në moment, thjesht duke u fokusuar në këtu dhe tani.”

Dancing With the Stars transmetohet të martën në orën 20:00 ET/PT në ABC dhe Disney+.