Ariana Madix vlerëson 'Perfect' Love Island USA Cast- Reality Tea

Klea

Ariana Madix vlerëson ‘Perfect’ Love Island USA Cast- Reality Tea

Në rast se nuk keni dëgjuar, sezoni 6 i Ishulli i Dashurisë në SHBA është takimi televiziv i kësaj vere. Dhe jo, nuk është vetëm sepse Ariana Madix mori përsipër drejtuesin e emisionit. Love Island UK është zakonisht edicioni i preferuar nga fansat e shfaqjes rreth beqarëve seksi që shkojnë në një vilë pushimi me shpresën për të gjetur dashurinë. Këtë herë. amerikanët po mbretërojnë suprem.

Ariana e ka vrarë atë si mikpritëse e Love Island USA. Ajo ka qenë prej kohësh një super fanse e zëshme e shfaqjes, kështu që ka kuptim vetëm që ndërsa fama e saj vazhdon të rritet, ajo mori koncertin. Plus, pas Scandoval, ajo ishte Bombshell më i përshtatshëm nga të gjithë. Pavarësisht se punon për shfaqjen e saj të preferuar, Ariana me sa duket është ende e fiksuar për të parë këtë sezon të Love Island USA sa ne të tjerët.

Puna e re e preferuar e Arianës

Ariana foli për Entertainment Tonight në internet për këtë sezon të Love Island USA. Ndërsa ajo e di se njerëzit e duan versionin amerikan të shfaqjes tani më shumë se kurrë, ajo nuk mori të gjitha meritat për zhurmën. “Unë mendoj se është ky kastë,” shpjegoi ajo. “Kasti është absolutisht i çmendur. … Nga OG-të te bombat, të gjithë thjesht po mbushin një hapësirë ​​që duhet të mbushet dhe e bëjnë atë thjesht kombinimin perfekt të asaj që e bën Love Island, Love Island.”

Ajo shtoi se pavarësisht se punon rreth orës për reality show-n pothuajse të përditshëm, ajo është ende një fanse besnike. “Unë jam edhe më e fiksuar,” tha Ariana. Me sa duket, gjatë kohës së saj joproduktive në Fixhi, ajo është duke parë vazhdimisht furnizimin e kamerës. “Nëse do të kisha mundësinë t’i shikoja këta banorë të ishullit 24 orë në ditë në dhomën time të hotelit, ndoshta nuk do të largohesha kurrë nga dhoma ime,” shtoi ajo. E njëjta gjë, vajza, e njëjta gjë.

Sezoni 6 i Love Island USA vazhdon në Peacock.