Ariana Madix udhëheq Broadway Chicago në javën më të mirë jo-festash

Klea

Ariana Madix udhëheq Broadway Chicago në javën më të mirë jo-festash

Ariana Madix po tregon se ajo ka qenë gjithmonë ajo vajzë. Ajo jo vetëm që po luan në BROADWAY në muzikalin e gjatë Chicago, por gjithashtu po thyen rekorde në të njëjtën kohë.

Ylli i Vanderpump Rules ka kaluar një vit që kur zbuloi lajmin se i dashuri i saj prej gati një dekade, Tom Sandoval, kishte një lidhje me ish-shoqen e saj më të mirë, Rachel Leviss. Që atëherë, ajo ka rifituar kohën (dhe kurorën e saj), duke luajtur në Dancing With the Stars sezonin e kaluar, duke arritur një sërë marrëveshjesh markash dhe një kontratë në Broadway.

Duke folur për Broadway-in, ylli i realitetit doli në skenë më 29 janar dhe, sipas Broadway.com, sapo e udhëhoqi muzikalin drejt performancës së tij pa pushime me fitimet më të larta në historinë 27-vjeçare të produksionit. Flisni për ikonë!

Nuk do t’ia thyeni shpirtin!

Nuk është se nuk e pamë këtë që po vinte! Ariana ka një diplomë në teatër dhe së fundmi zbuloi se qëllimi i saj ishte “të ishte gjithmonë një aktore që punonte”. Epo, ja ku është ajo, botë!

Gjatë gjithë shfaqjes së javës së kaluar të muzikalit në Broadway që përfundon më 4 shkurt, shfaqja fitoi 939,177,40 dollarë, duke thyer rekordin e tij të mëparshëm prej 926,363,35 dollarësh gjatë një jave në mars 2023. Uau. Janë shumë para, dhe Ariana, ti e bëre këtë! Më shumë se sa mund të thonë Tom dhe The Most Basic për “koncertet” e tyre, jam i sigurt.

Ariana më vonë komentoi lajmin në Instagram, duke festuar arritjen e madhe me pjesën tjetër të botës. “ÇFARË?!?!!!??!!! O ZOT I MADH!!! faleminderit shumë për të gjithë ata që erdhën dhe na panë të gjithëve duke dhënë maksimumin tonë të shkëlqyeshëm!” shkroi ajo, e ndjekur nga disa emoji argëtuese.

Sezoni 11 i Vanderpump Rules u shfaq premierë më 30 janar dhe ngacmoi vazhdimin e pasojave të Tom dhe Ariana pas Scandoval. Ai gjithashtu do të shfaqë Arianën duke lundruar në marrëdhëniet e saj me yjet e saj, duke përfshirë Lala Kent, Scheana Shay, Tom Schwartz dhe Lisa Vanderpump, ndërsa ata kërkojnë të gjejnë zgjidhje me Tomin.

Vanderpump Rules vazhdon të martën në 8/7c, duke transmetuar në Bravo.